0:0 pret Virslīgas līderiem

Futbola kluba “Jelgava” galvenās komandas futbolisti Virslīgas 12. kārtas spēlē nospēlēja neizšķirti pret līgas līdervienību RFS. Trešo sauso spēli šajā sezonā aizvadīja vārtsargs Germans Māliņš.

FK “Jelgava” – FK RFS 0:0
Brīdinājumi: Redjko, Eisdens, Šarifi – Solovjovs, Kļuškins
Jelgava: Māliņš – Osipovs, Rode, Rašo ??, Fernandess ?? – Bidzinašvili ??, Redjko (Vorobjovs 71′), Lazdiņš, Eisdens ??, Šarifi ?? – A. Emsis (Čamkins 83′)

Marians Pahars: “Bija brīži pirmajā puslaikā, kad pretinieks paņēma iniciatīvu un mums neklājās viegli. Taču, izņemot divas trīs epizodes, mēs kontrolējām viņu līderus un izdarījām to šodien ļoti labi. Šodien ar neizšķirtu esmu vairāk apmierināts nekā ar neizšķirtu Ventspilī, jo tur mēs zaudējām punktus, kamēr šodien punkts ir normāli un pareizi. Jā, RFS ir ļoti labi spēlētāji, tehniski, sevišķi laukuma centrā, kamēr mēs turpinām mocīties ar savainojumiem. Redzējāt, šodien Vaļera [Redjko] izgāja pamatsastāvā, kurš gan nospēlēja labi, varu pateikt viņam paldies. Tomēr mums pietrūka kreativitātes – Purperharts traumēts, Lukavam atkal kaut kas sāp. Līdz ar to nevaram veikt izmaiņas, kas pastiprinātu spēli un palielinātu radošumu. Ir kā ir, bet kopumā, protams, esmu pateicīgs puišiem. Pret līderiem ir grūti jebkuros apstākļos – pat ja viņi iepriekšējos trīs mačos nav iesituši vārtus. Uzskatu, ka pagaidām RFS rāda vislabāko futbolu. Man patīk, kāda viņiem ir stratēģija, kādi ir spēlētāji. Mazliet viņi šodien pārsteidza ar to, ka spēlēja bez tipiska Nr.9 – Šimkovičs nāca dziļāk, kamēr Maksimovs ir jauna seja, kuru neredzējām iepriekš. Nekas no Maksimova nebija – kad Malecs un Kouadio nāca uz maiņu, mums klājās grūtāk, viņi mūs piespieda. Kopumā, protams, tāpat gribam kaut ko vairāk, tagad mums daudz neizšķirtu, taču spēle man šodien patika – ceru, arī līdzjutējiem patika.”

Nākamo spēli aļņi aizvadīs pret Aleksandra Starkova vadīto “Liepāju”. Mačs risināsies 17. maija vakarā “Daugavas” stadionā Liepājā.