Arī dublieri iegūst trīs punktus

Dāvja Caunes un Gata Mašala vadītā futbola kluba «Jelgava» dublieru komanda Latvijas futbola Virslīgas dublieru čempionātā 30. maijā guva uzvaru Rīgā, 49. vidusskolas mākslīgā seguma laukumā, kur ar 4:2 izdevās pieveikt «Riga FC/ŠFS-2» futbolistus. Ar diviem precīziem sitieniem izcēlās uzbrucējs Verners Zalaks.

Dublieri aizvadīja ļoti labu turnīra pirmo apli, kurā spēja savākt pat četras uzvaras, ar ko bija pietiekami, lai ieņemtu turnīra tabulas otro vietu. Pēc tam gan sekoja arī dažādas neveiksmes – no sākuma Ozolnieku stadionā pārsteidza ļoti spēcīgs lietus, kā rezultātā neveiksmīgi tika iezīmēts laukums, proti, līnijas spēles sākumā vienkārši nebija redzamas, bet pagājušajā spēlē nospēlēts neizšķirti 2:2 ar ventspilniekiem, kuriem šogad nav ļoti konkurētspējīga komandu dublieru turnīrā.

Kā zināms, komandas galvenais treneris Dāvis Caune šobrīd ir kļuvis arī par meistarkomandas galvenā trenera vietas izpildītāju – iegūta gan Latvijas kausa trofeja, gan arī Virslīgas turnīrā gūta ļoti svarīga uzvara. Šodien komanda uz Rīgu devās bez stabiliem Virslīgas komandas spēlētājiem. Pretiniekiem sastāvā bija tikai trīs rezervisti, bet vieno viņiem japāņu leģionārs Takeo Ogava. Viesiem padevās ļoti labs spēles sākums, un jau 17. minūtē rīdzinieku vārtsargu pārspēja Helvijs Staļģis – 1:0.

Puslaika otrajā daļā mājinieki spēja panākt izlīdzinājumu, bet pēdējais vārds puslaikā vienalga piederēja jelgavniekiem – Verners Zalaks gūst vārtus, kas pārtraukumā ļauj iet pie patīkama 2:1 pārsvara. Pašā otrā puslaika sākumā pirmos vārtus sezonā guva Germans Saveļjevs, uz ko pretinieki turpinājumā atbildēja ar Mārča Meleča pārspēšanu jau otro reizi spēlē (3:2). 70. minūtē vēl vienus vārtus guva Zalaks, kas arī izšķīra spēles likteni, un galarezultātā Jelgavas futbolisti svinēja panākumu ar 4:2.

Uzvara un 18 punkti desmit aizvadītajās spēlēs jelgavniekiem ļauj atgriezties turnīra tabulas otrajā vietā, atpaliekot tikai no Liepājas futbolistiem. 12. jūnijā Ozolnieku stadionā pulksten 14 tieši pret liepājniekiem mūsējie aizvadīs nākamo spēli.

Informāciju sagatavoja: Krišs Upenieks, www.jelgavasvestnesis.lv

Foto: Raitis Supe