Atpakaļ pie klubu futbola

Virkne “Jelgavas” klubu futbolistu un personāla darbinieku pusotras nedēļas laikā palīdzēja četrām dažādām izlasēm.

Uzreiz trīs Virslīgas komandas spēlētāji marta beigās ceļoja uz Turcijas pilsētu Antāliju, kur kopā ar Latvijas U21 izlasi piedalījās starptautiskā turnīrā. 22. martā Ivo Minkevičs, Daniils Hvoiņickis un Aivars Emsis devās izlases pamatsastāvā mačā ar Kazahstānu. Pēc divām dienām mačā pret Ziemeļmaķedoniju Minkevičs atkal izgāja pamatā, Emsis palika rezervē, kamēr Hvoiņickis nāca uz maiņu spēles 57. minūtē. Visbeidzot, turnīra noslēdzošajā spēlē pret spēcīgo Ukrainu nepilnu puslaiku laukumā pavadīja augumā raženais uzbrucējs Aivars Emsis. Tāpat jābilst, ka Latvijas U21 izlases treneru štābā strādā kluba sporta direktors Sergejs Golubevs.

1999. gadā dzimušais Kipras futbolists Stilianoss Panteli bija devies palīgā savas valsts U21 vienībai. 20. martā Panteli devās pamatsastāvā 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā pret Gibraltāru. 56. minūtē pie rezultāta 0:0 Stilianoss tika nomainīts, bet pēc sešām minūtēm Panteli nomainījušais spēlētājs Džeks Rolss guva vienīgos vārtus Kipras un Gibraltāra jaunatnes izlašu mačā.

Futbola kluba “Jelgava” ārsts Oļegs Samoiļenko kopā ar Latvijas nacionālo izlasi devās uz Ziemeļmaķedoniju un Poliju, bet FK “Jelgava” fizioterapeits Andris Zujevs palīdzēja Latvijas U19 telpu futbola izlasei, kas aizvadīja divas spēles pret Baltkrieviju.

Futbola kluba galvenā komanda savukārt turpināja trenēties kluba sporta bāzē, gatavojoties 30. martā paredzētai spēlei pret RFS. Diemžēl izpalika pārbaudes spēle ar Kauņas “Žalgiri”. Lietuvieši pāris dienas pirms spēles paprasīja maču atcelt, skaidrojot to ar lielo slimību un traumu skaitu. Atvainojamies kluba līdzjutējiem par sagādātajām neērtībām un gaidām ciemos nākamajās spēlēs FK “Jelgava” sporta bāzē. 5. aprīlī mūsu stadions uzņems uzreiz divus mačus – plkst. 14:00 sacentīsies Latvijas un Baltkrievijas nacionālās sieviešu izlases, bet plkst. 19:00 FK “Jelgava” galvenā komanda uzņems FK “Liepāja” vienību.