Bezierunu zaudējums mājās

Futbola kluba “Jelgava” galvenā komanda Virslīgas čempionāta 14. kārtas spēlē ar 0:3 piekāpās Jūrmalas “Spartakam”.

FK “Jelgava” – FK “Spartaks” Jūrmala 0:3 (0:1)
Vārti: Enins 11′, Gauračs 68′, Vukmanicš 82′
Brīdinājumi: Šarifi, Rode, Osipovs – Rečickis
Jelgava: Māliņš – Osipovs (Minkevičs 90′), Rode, Rašo 🇲🇪 (Hvoiņickis 74′), Fernandess 🇳🇱 – Bidzinašvili 🇬🇪, Redjko (Vorobjovs 63′), Lazdiņš, Eisdens 🇳🇱, Šarifi 🇷🇺 – A. Emsis

Marians Pahars: “Apsveicu “Spartaku” ar uzvaru. Viņi labi šodien nospēlēja. No pirmajām minūtēm ļoti labi kustējās. Bija svaigāki par mums. Tas bija acīmredzami. Mums [spēle] diemžēl neizdevās. Nevaru pateikt, ka pirmajā puslaikā mums nebija iespēju vai viņi bija daudz labāki par mums. Nē! Pirmajā puslaikā bija līdzīga spēle. Jā, ar vairākiem stūra sitieniem un soda sitieniem viņi mūs presēja. Kopumā nebija tik traki.

Pretiniekiem ir laba uzbrucēju līnija. Viņi iesita četrus pret “Ventspili”, kas visiem labi zināms. Mums diemžēl pietrūka kvalitātes [priekšā], kas šobrīd ir liela problēma. Nevar teikt, ka šodien spēlējām ar otro sastāvu, bet jau ilgāku laiku nevaram dabūt optimālo sastāvu. Protams, grūti pieņemt šādu zaudējumu… Tagad mums būs laiks atpūsties, jo nākamā spēle ir pēc desmit dienām. Pēdējās divas spēles neizdevās, kas nenes prieku. Tagad ir laiks, kad, iespējams, kāds no savainotiem futbolistiem atgriezīsies ierindā. Visiem mazliet ir jānomierinās un jāatpūšas. Pēdējais mēnesis nebija viegls.”

Virslīgas 15. kārtu aļņi izlaidīs. Nākamā spēle Jelgavas vienībai paredzēta 31. martā plkst. 19:30 Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā pret FK “Metta”.