Ceturtā sausā pēc kārtas

Virslīgas čempionāta 21. kārtas mačā futbola kluba “Jelgava” galvenā komanda atkal spēja nosargāt savus vārtus neskartus un izcīnīja svarīgu 1:0 uzvaru pār FK “Metta”. Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva Ivo Minkevičs.

FK “Metta” – FK “Jelgava” 0:1 (0:0)
Vārti: Minkevičs 76′
Brīdinājumi: Uldriķis, Zēģele – Šlampe
Jelgava: Kurakins – Semjonovs 🇺🇦, Minkevičs, Džons 🇹🇹, Šlampe – Soloveičiks, Krušatins (Kozlovs 90′) – Grīnbergs, Bogdaškins (Kazačoks 90+2′), Hvoiņickis (Sovs 🇵🇹 74′) – Zaharkivs 🇺🇦 (Korzāns 74′)

Dāvis Caune: “Apsveicu visus ar uzvaru! Gan iepriekšējā, gan šī spēle atspoguļo mūsu sezonu – sākums varbūt bija neizteiksmīgs un nerezultatīvs, bet abās iepriekšējās cīņās mača pēdējā nogrieznī izdevās gūt pozitīvu rezultātu. Ļoti svarīgi, ka ir šāda tendence – tas liek cerēt, ka tas turpināsies. Esmu ļoti priecīgs par uzvaru un apmierināts arī ar pašu maču, sevišķi pirmo puslaiku. Šī bija tā reize, kad puslaika pārtraukums mums nebija nepieciešams – tas varēja palīdzēt tikai pretiniekiem. Tā arī notika – spēle izlīdzinājās, un sākām nervozēt, jo bīstami momenti parādījās arī pie mūsu vārtiem. Vārtus guvām no standartsituācijas, kas zināmā mērā ir veiksme, taču treniņos strādājam, lai gūtu šādus vārtus. Uzskatu, ka rezultāts ir adekvāts un mums pēc spēles ritējuma bija jāuzvar ar vienu vārtu pārsvaru. Uzvara mums ir diezgan īpašs sasniegums – ja skaita kausa izcīņu, tad šis bija jau trešais panākums pēc kārtas – super! Cerams, ka pēc izlašu pauzes vēl varēsim pacīnīties par kaut ko vairāk.”

Tagad Virslīgas komanda dodas divu nedēļu pauze, pēc kuras gaidāma tikšanās ar čempionāta līdervienību “Riga” FC. Spēle notiks 17. oktobrī Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā.