Ceturtā uzvara sezonā

Latvijas futbola Virslīgas 10. kārtas spēlē FK “Jelgava” savā laukumā ar 2:1 pieveica FK “Tukums 2000″/TSS.

FK “Jelgava” – FK “Tukums 2000″/TSS 2:1 (0:0)
Vārti: Zaharkivs 58′ 78′ – Alekss 89′
Brīdinājumi: Krušatins, Zaharkivs, Semjonovs, Kazačoks – Bazils
Jelgava: Kurakins – Semjonovs 🇺🇦, Minkevičs, Šlampe – Hvoiņickis (de Bātss 🇧🇪 85′), Kozlovs, Krušatins, Korzāns (Kurtišs 72′) – Kazačoks, Ivanovs (Golubka 🇺🇦 66′) – Zaharkivs 🇺🇦 (Indrāns 85′)

Oļegs Kubarevs: “Spēle atgādināja abu komandu tikšanos pirmajā aplī – gan rezultāta, gan nervozās galotnes ziņā. Vienīgā atšķirība – šoreiz pirmie divus vārtus guvām mēs, bet pēc tam atzīmējās pretinieks. Mūsu ielaistie vārti laikam varētu būt domāti YouTube. Varbūt tā tam arī bija jānotiek, jo Tukums mēģināja iesist un radīja vārtu gūšanas iespējas, tā kā vienus vārtus viņi bija pelnījuši. Par spēli – pirmajā puslaikā gulējām, kas saistīts ar nogurumu. Nebija vārtu gūšanas iespēju un asuma darbībās. Varēja redzēt, ka abas komandas bija pagurušas. Mums ir problēmas ar sastāvu. Esmu priecīgs, ka mūsu spēlētāji atrada spēkus un ar rikošetu un visa kā cita palīdzību izrādījās laikam jau veiksmīgāki. Guvām vienus vārtus vairāk nekā Tukums, un, cerams, tas dos arī emocionālu pacēlumu. Taktiski vai stratēģiski spēle neizdevās, par to pat nav vērts runāt.”

30. jūlijā jelgavnieki dosies tālajā izbraukumā uz Daugavpili, kur plkst. 18:00 sacentīsies ar tiešajiem konkurentiem turnīra tabulā.