Dodamies ceļā!

28. jūnija pēcpusdienā mūsu futbola komanda izlidos uz Budapeštu, kur aizvadīs Eiropas līgas 1. kvalifikācijas kārtas spēli ar vietējo “Ferencvaros”

“Jelgava” dosies uz Ungāriju ar čehu aviokompānijas speciālo līgumreisu. Kopā ar komandu uz spēli lidos kluba administrācija un līdzjutēji, kuri izmantoja ceļojuma aģentūras “Travel Art” piedāvājumu. Izlidošana paredzēta plkst. 14:05 pēc Latvijas laika, bet Budapeštā jelgavnieki ielidos 15:45 pēc vietējā laika. Tālāk komandai paredzēta ierašanās viesnīcā un pusdienas, bet plkst. 19:45 (20:45 pēc Latvijas laika) spēles norises vietā ieplānoti pirmsspēles preses konference un treniņš.

Jāatzīmē, ka mūsu kluba rindas ir papildinājis vēl viens leģionārs – Angolā dzimis portugālis Valdu Gonsalvešs Aljinju. Pēdējā pieturvieta pirms “Jelgavas” šim futbolistam bijusi Maltas vienība “Valetta”. Tāpat Aljinju ir spēlējis Portugāles otrās līgas klubā “Oriental”, kā rindās aizvadīja 64 spēles un guva divus vārtus. Mūsu komandas jaunpienācējs spēlē uzbrūkošā pussarga pozīcijā.

Visas aktualitātes, kas saistītas ar “Jelgavas” komandas izbraukuma spēli Budapeštā, varēs uzzināt mūsu Twitter un Facebook kontos, kā arī portālā Sportacentrs.com

Komandas pieteikums spēlei pret “Ferencvaros”:

Vārtsargi
Kaspars Ikstens
Jānis Krūmiņš

Aizsargi
Gints Freimanis
Mārcis Ošs
Valērijs Redjko
Alans Siņeļņikovs
Dmitrijs Klimaševičs
Oskars Deaks
Endijs Šlampe

Pussargi
Artis Lazdiņš
Gļebs Kļuškins
Artis Jaudzems
Mindaugs Grigarāvičs
Ante Bakmazs
Rafaels Ledesma
Valdu Aljinju
Andrejs Perepļotkins
Klērs Hē

Uzbrucēji
Evalds Razulis
Kevins Kaubers