Dublieri spēlēs jaunajā stadionā

Sestdien, 16. jūnijā gaidāms viens no Jelgavas futbolam un visai pilsētai svarīgākajiem notikumiem 2018. gadā. Proti, pirmā spēle jaunajā futbola kluba “Jelgava” treniņbāzē uz tikko uzklātajā mākslīgā seguma laukuma, ko futbola klubam “Jelgava” dāvināja UEFA un kas tika ieklāts ar neizmērojami lielu LFF pretimnākšanu un atbalstu.

Dublieru čempionāta spēle starp FK “Jelgava” un “Riga” FC dublieriem sāksies plkst. 17.00 un uz spēli tiek aicināti visi interesenti. “Riga” dublieri turnīra tabulā atrodas 5. vietā un “Jelgavas” jaunie futbolisti – 6.vietā, t.i., situācija identiska kā Virslīgas tabulā. Vienīgi Virslīgā abas komandas šķir 10 punkti, bet Dublieru čempionātā abām izcīnīto punktu skaits ir identisks un 16. jūnija spēles uzvarētājam ir lielas izredzes ne tikai apsteigt oponentu, bet pat pakāpties tabulā par divām vai pat trim vietām.

“Riga” dublieru komandā pārsvarā spēlē vietējie futbolisti, kas atšķirībā no meistarkomandas lielākās daļas leģionāru, kam par futbola spēlēšanu labāk izdodas aktiermākslas paraugdemonstrējumi (un, kā jau tas visiem skaidri zināms un redzams, lielai daļai Latvijas futbola tiesnešu teātris tiešām patīk un viņi ļoti atzinīgi novērtē labu aktierspēli), vēlas un spēlē futbolu. Arī jelgavnieku jaunā maiņa spēlē azartiski nepiekāpīgā stilā, tādējādi skatītājiem ir garantētas patīkamas, saspringtas un futbola elementiem bagātas dažas stundas, no kuram viena, diemžēl, sakrīt ar Argentīnas un Islandes spēli Pasaules Kausa ietvaros (tā sāksies 16.00), bet visu jau nekad nevar gribēt jeb gribēt var, bet diezin vai varēs dabūt. Mūsu ieteikums – noskatieties Pasaules kausa spēles pirmo puslaiku un tad ātri uz Kārklu ielu 6 (Jelgavā), jo futbols TV ekrānos zaudē apmēram 80% no sava spožuma, enerģijas un klātesamības iespaida un patīkamāk taču futbolu vērot pilnīgi jaunā stadionā pilnīgi jaunās tribīnēs, sēžot uz pilnīgi jauniem krēsliem!

Par jaunajiem jelgavniekiem un Jelgavu!!!