Emocionāls neizšķirts Ventspilī

Jau trešajā izbraukuma spēlē pēc kārtas jelgavnieki spēja izcīnīt punktu. Šoreiz neizšķirts tika nospēlēts ar pērnās sezonas vicečempioniem “Ventspili”. Vārtus “Jelgavas” labā atkal guva uzbrucējs Aivars Emsis.

FK “Ventspils” – FK “Jelgava” 1:1 (1:1)
Vārti: Aijeguns 32′ – A. Emsis 45+4′
Brīdinājumi: Svārups, Osipovs, Batista, Litvinskis – Osipovs, Indrāns, Fernandess
Noraidījums: Stuglis
Jelgava: Māliņš – Osipovs, Rode, Rašo ??, Fernandess ?? – Lukava ?? (Bidzinašvili ?? 28′), Indrāns (Redjko 78′), Lazdiņš (Minkevičs 90+3′), Eisdens ??, Šarifi ?? – A. Emsis

Marians Pahars: “Emocionāla spēle. Daudz cīņas, kartīšu, iespēju. Nevaru teikt, ka esmu apmierināts ar rezultātu. Protams, neesmu. No citas puses “Ventspils” var pateikt to pašu, jo viņiem bija labas izdevības. Daudz centrējumu, stūra sitienu. Bet varbūt tas ir likumsakarīgi un spēles rezultāts ir godīgs. Mača izskaņā mums arī bija trīs 100% momenti. Viņiem šādas iespējas bija agrāk, tāpēc viss, droši vien, ir likumsakarīgi. Nevaru teikt, ka esam apmierināti ar pašu spēli. Tam ir savi iemesli. Mums tā bija pirmā spēle uz dabīgā laukuma. Tāpat bija nogurums pēc pārbrauciena. “Ventspils” jau ir pieradusi pie sava dabīgā laukuma. Protams, mums šādā ziņā bija grūti… Daudz kļūdījāmies. Īpaši pirmajā puslaikā. Diemžēl nebija tāda balansa, kādu paši gribējām. Laukuma vidū zaudējām pozicionāli un viņiem bija vieglāk uzsākt savus uzbrukumus. Taču veicām korekcijas un sākumā tas deva labumu. Bet pēc tam Dāvim [Indrānam] un Artim Lazdiņam sāka aptrūkties spēku. Nezinu, kas ar viņiem. Varbūt traumas, varbūt slikta forma… Tā izskatās. Galu galā pretiniekiem bija iespējas. Jāatzīst, ka sen nav bijusi tik emocionāla spēle.”

Nākamais mačs jelgavniekiem savā laukumā. 12. maijā kluba sporta bāzē aļņi uzņems turnīra līdervienību RFS. Spēles sākums plkst. 16:00.