FK “Jelgava” būvēs savu treniņbāzi

Jelgavas pilsētas un futbola patriotiem šī varētu būt priecīga vēsts, jo, pateicoties “Vienotības” Saeimas frakcijas atbalstītajam un iesniegtajam priekšlikumam valsts 2017.gada budžetam, kurš guva atbalstu Saeimas balsojumā, nosakot mērķdotāciju futbola klubam “Jelgava”, tas sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) šogad Jelgavā īstenos kluba bāzes futbola laukuma izbūvi, visticamāk, ka Kārklu ielā 6, šim nolūkam nomājot pašvaldības zemesgabalu, kas patlaban ir neizmantota pļava aiz Kastaņu ielas dzīvojamā kvartāla, lielveikala “Elvi” un garāžu kompleksa gar Rūpniecības ielu.

Šajā teritorijā, kas plānota kā FK “Jelgava” bāzes vieta, patlaban plānots izbūvēt divus futbola laukumus, no kuriem pirmo stadionu ar mākslīgo segumu un skatītāju sēdvietām iecerēts uzbūvēt jau šogad. Nākotnes projektos ietilpst arī slēgtā futbola halle, iespējams, arī neliela dienesta viesnīca un citas ēkas, kas nepieciešamas jebkura Eiropas līmeņa futbola kluba funkcionēšanai un attīstībai.

Projekts tiks realizēts par FK “Jelgava” līdzekļiem. Savu ieguldījumu laukuma izbūvē apņēmusies sniegt arī LFF (UEFA infrastruktūras attīstības projekta ietvaros), projektu atbalstīt apņēmies arī FK “Jelgava” ģenerālsponsors – SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, tāpat klubs centīsies piesaistīt papildu finansējumu no kluba un futbola atbalstītājiem, Jelgavas patriotiem.

Saeimas atbalstītā mērķdotācija novirzīta caur Jelgavas pilsētas pašvaldību, kas to atbilstoši normatīvo aktu prasībām ir iekļāvusi pilsētas budžetā 2017.gadam, ko dome apstiprināja 2017.gada 09.februārī.

Par stadiona izbūves gaitu un nākotnes plāniem sīkāk klubs informēs turpmāk.

FK “Jelgava” pateicas partijas “Vienotība” Saeimas frakcijai, partijas Jelgavas nodaļai un tās deputātiem Jelgavas pilsētas domē saistībā ar Saeimas atbalstīto mērķdotāciju biedrībai “Futbola Klubs Jelgava” futbola laukumu izbūvei Kārklu ielā 6, Jelgavā! Tāpat klubs pateicas Latvijas Futbola federācijai par tās solīto atbalstu šim projektam!