Futbola fitness

Jaunatnes futbola akadēmijas (JFA) “Jelgava” audzēkņu vecākiem katru pirmdienu plkst.20.00 Zemgales olimpiskā centra (ZOC) mākslīgā seguma laukumā notiks Futbola fitnesa nodarbības, kuras vadīs JFA “Jelgava” treneri.

Pirmā nodarbība notika 6.jūnijā un tur piedalījās 6 audzēkņu mammas un 6 tēti. Treniņa sākumposmā notika profesionāla iesildīšanās un staipīšanās, bet pēc tam – futbola spēle kopā ar treneri Kārli Vītoliņu. Gaisotne bija īpaši pozitīva un draudzīga. Lai piedalītos šajās nodarbībās, vēlams pieteikties pie sava bērna treniņgrupas koordinatora vai trenera, prom netiks dzīti arī tie, kas vienkārši ieradīsies plkst. 19.50 ZOCā. Tikšanās vieta – foajē pie dežuranta.

Jau daudzus gadus Jelgavas pilsētas čempionātā (gan vasarā 7:7, gan ziemā 5:5) startē komanda “Senči”, kas pirms apmēram 5 gadiem radās ļoti līdzīgā veidā – bērnu tēti, iedvesmojoties no savām atvasēm, sajuta sevī nepārvaramu tieksmi ar futbolu nodarboties arī paši. Šogad “Senči” ir pieteikuši dalību arī Zemgales 2.līgā, kur spēlēs “īsto” (11:11) futbolu.

Sestdien, 11.jūnijā 14.30 Valsts ģimnāzijas futbola laukumā sāksies Vecāku futbola diena, kuras laikā tiks izcīnīts ceļojošais Vecāku Kauss un pasākums noslēgsies ar kopīgu spēles “Liepāja” – “Jelgava” noskatīšanos uz lielā ekrāna (Jelgavas sporta hallē).