Ikstenam divu gadu līgums ar ”Jelgavu”

Ar lielu prieku varam paziņot, ka futbola klubam ”Jelgava” ir izdevies vienoties ar Latvijas izlases vārtsargu Kasparu Ikstenu par sadarbības turpināšanu. Ar vārtsargu noslēgts jauns divu gadu līgums līdz 2018. gada sezonas beigām.

FK ”Jelgava” direktors Jānis Vuguls: ”Esam ļoti priecīgi par to, ka Kaspars paliek ar mums, jo viss ko pēdējos gados esam sasnieguši ir bijis ar viņu vārtos! Turpinot ar šādu profesionālismu un darba ētiku, nekur viņam neizpaliks arī kāds augstāka līmeņa čempionāts kādu dienu, bet šobrīd, acīmredzot, vēl ir lietas, kas mums jāpadara kopīgi Jelgavā. Šajās dienās līgumus ar klubu ir parakstījuši arī Edgars Jermolajevs, Maksims Rafaļskis un Reinis Flaksis un līdz ar to var teikt, ka sastāvs ir tikpat kā nokomplektēts. Vēl gan plānota divu spēlētāju pievienošanās par kuriem varēsim paziņot tuvākajā laikā.”

Pēdējās sezonās mūsu komanda nav iedomājama bez Ikstena. Komandai Kaspars pievienojās grūtajā 2013. gada sezona, kad cīnījāmies par palikšanu Latvijas čempionāta augstākajā līgā. Kopš 24. jūlija 2:2 pret ”Liepājas metalurgu” Kaspars nav izlaidis nevienu Virslīgas spēli, tāpat arī nevienu Eiropas līgas kvalifikācijas spēli. Tāpat Ikstens atgriezās Latvijas izlases kandidātu sarakstā.

Skaidrs, ka pēc četrām pārliecinošām sezonām Kaspars vēlējās spert nākamo soli un nonākt kādā spēcīgā Eiropas čempionātā, taču arī Jelgavas kluba viens no mērķiem bija Ikstena paturēšana sastāvā. Kaspars bija pārbaudēs vairākās ārzemju komandās (protams, bija arī interese no Latvijas klubiem). Iznākums ir tāds, ka vārtsargs nolēmis palikt mājīgajā Jelgavā, parakstot vēl divu gadu līgumu.

Jau šodien pulksten 13:15 aizvadīsim nākamo pārbaudes spēli, 13:15 Skonto hallē Rīgā Ziemas kausa ietvaros spēlējot pret Igaunijas komandu ”Infonet”.

Foto: FK Jelgava