Izmaiņas sastāvā un spēļu grafikā

2017. gada vasaru Latvijas futbolā atcerēsies ilgi – vairāku klubu diskvalifikācijas, izlases antirekords… Daudz notikumu un pārmaiņu arī futbola klubā “Jelgava”.

Pēc izstāšanās no Eiropas līgas turnīra komandā vērojams emociju izsīkums. Vēl vienu rētu mūsu komandai ielika kausa mačs pret “Jēkabpili”, kur daži pretinieku komandas spēlētāji nespēlēja futbolu… Tāpat nelielas problēmas sagādā SK “Babīte/Dinamo” izslēgšana, kas bez sešiem zaudētiem punktiem mūsu komandai dod divas nedēļas bez oficiālajām spēlēm jūlijā.

Tiesa, šajā pauzē Jelgavas komanda aizvadīs divas pārbaudes spēles. Vispirms Lietuvas pilsētā Tauraģē (netālu no Krievijas robežas) tiksimies ar vietējās 1. līgas vienību “Tauras”, kurā spēlē latviešu futbolists Vladislavs Kuzmins. Spēle notiks 21. jūlijā “Vytautas” stadionā. Tās sākums plkst. 17:00. Tāpat 25. jūlijā Zemgales Olimpiskā centra stadionā uzņemsim draugus no futbola kluba “Auda”. Šīs spēles sākums plkst. 20:00.

Vairākas izmaiņas arī “Jelgavas” komandas sastāvā. Uzreiz pēc spēlēm ar “Ferencvaros” uz Saūdu Arābiju ir devies portugālis Valdu Aljinju. Lietuvas čempionāta vienībā “Jonava” turpmāko pusgadu spēlēs Mindaugs Grigarāvičs. Atgādināsim, ka līgums ar Mindaugu ir spēkā līdz 2018. gada beigām. Tāpat komandu ir atstājuši veterāni Rafaels Ledesma un Oļegs Malašenoks. Jūnija vidū līguma attiecības tika pārtrauktas ar Edgaru Jermolajevu.

No vairs neeksistējošā SK “Babīte/Dinamo” Jelgavas komandai ir pievienojies uzbrucējs Verners Apiņš, kā arī bijušie FK “Jelgava” spēlētāji Antons Dresmanis un Vadims Avdejevs. Dublieru komandas rindas ir papildinājuši Kārlis Slūtiņš (“Saldus”) un Aksels Grosfogels (“Ventspils”).

Nākamā spēle SynotTip futbola Virslīgas ietvaros jelgavniekiem paredzēta 31. jūlijā, kad pie mums viesosies FK “Liepāja/Mogo”. Tāpat kļuvis zināms, ka Latvijas kausa 1/4 finālā “Jelgavu” sagaida “Riga” FC pārbaudījums. Šī spēle risināsies 16. augustā “Skonto” stadionā.