Jautrs otrais puslaiks un neizšķirts pret “Mettu”

SynotTip futbola Virslīgas 26. kārtas ievada mačā FK “Jelgava” par spīti ievērojamajam pārsvaram laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar “Metta/LU” komandu, tādējādi zaudējot jebkādas iespējas pacelties augstāk par 6. vietu.

Mača sākumā abas komandas skatītājiem rādīja visnotaļ brīvu un uzbrūkošu futbolu. Saasinājumus pie pretinieku cietokšņiem izveidoja gan jelgavnieki, gan rīdzinieki, tomēr labākas izdevības gūt vārtus bija “Jelgavas” futbolistiem. Raidījumos no tālienes veiksmi izmēģināja mājinieki Gļebs Kļuškins, kā arī Endijs Šlampe, tomēr viņu sitieni nebija īpaši sekmīgi.

Līdz ar puslaika beigām “Jelgava” veica arvien lielāku spiedienu pie rīdzinieku vārtiem, tam rezultējoties ar divām lieliskām vārtu gūšanas iespējām priekš Alana Siņeļņikova un Endija Šlampes, taču allaž vai nu vietā bija “Metta/LU” vārtsargs Dāvis Ošs, vai sitiens lidoja garām vārtiem.

Papildus jelgavnieku spiedienam “Metta/LU” 55. minūtē saņēma vēl vienu triecienu, kad savu otro brīdinājumu saņēma Vladislavs Fjodorovs, kā rezultātā viesi palika skaitliskajā mazākumā. Drīz vien fantastiska iespēja atklāt spēles rezultātu bija Artim Jaudzemam, kurš pretuzbrukumā apspēlēja no vārtiem izskrējušo vārtsargu Dāvi Ošu, tomēr tālāk bumbu īsti nespēja savaldīt un raidīja to nedaudz garām vārtiem.

Jelgavnieku pārsvars laukumā bija labi redzams, tomēr vārtus mājiniekiem kā neizdevās, tā neizdevās gūt. “Neiesit tu, iesit tev” – 72. minūtē šis teiciens apstiprinājās, kad pēc skaistas saspēles ar Gati Kalniņu savus pirmos vārtus “SynotTip” Virslīgā guva rīdzinieks Ņikita Ivanovs, kurš negaidīti izvirzīja vadībā “Metta/LU” komandu – 1:0.

Mettiešu prieki gan nebūt nebija ilgi, jo jau pēc nieka trim minūtēm spēles rezultātu pēc ilgstoša uzbrukuma izlīdzināja Gļebs Kļuškins – 1:1. Beigās abas komandas aktīvi centās izraut trīs punktus, tomēr tas nevienai neizdevās, kā rezultātā katra turnīra tabulā ieguva pa vienam punktam. “Metta/LU” komandas situāciju zaudētie punkti daudz neietekmēja, kamēr “Jelgavai” šis neizšķirts izdzēsa jebkādas izredzes uz 5. vietu.

FK Vārti: Kļuškins 75` – Ņ. Ivanovs 72`.
Brīdinājumi: Minkevičs 20`, Freimanis 54`, Siņeļņikovs 71` – Fjodorovs 50`, 55`.
Noraidījumi: Fjodorovs 55`.
Jelgava: Ikstens, M. Ošs, Jaudzems, Freimanis, E. Šlampe, Siņeļņikovs, Kļuškins, Redjko, Minkevičs, Kaubers (Kiriļins 73`), Staļģis.
Metta/LU: D. Ošs, Ševeļovs, Šibass, Strods, Kalniņš, Seriba, Ņ. Ivanovs, Indrāns, Abdulahi (Zēģele 64` (Gudēns 89`)), Birka, Fjodorovs.
Galvenais tiesnesis: Andris Treimanis

Avots: Sportacentrs.com