Jelgavā svin futbola svētkus

Futbola diena visā Latvijā starptautiskās UEFA Futbola nedēļas ietvaros norisinās no 10. līdz 17. septembrim un “Futbola dienas” misija ir demonstrēt sabiedrībai, ka futbols ir ikvienam piemērota un brīvi pieejama spēle, kuru katrs var mīlēt pa savam – spēlējot to savā pagalmā, uz ielas, tuvākajā sporta laukumā, pļavā, sporta zālē vai jebkur citur.

Aicinot lielus un mazus jelgavniekus būt fiziski aktīvākiem un veselākiem svētdien, 11.septembrī ģimeniskā gaisotnē futbola draugi piedalījās īstu futbola svētku svinēšanā ar stafetēm, minifutbolu un citām aktivitātēm ar “futbola piegaršu”, īpašo balvu (FK “Jelgava” futbolistu Oša, Ikstena un Lazdiņa formas kreklu) izlozi, spēli “11 pret 100” (meistarkomandas “vienpadsmitnieks” sacentās ar 100 jaunatnes akadēmijas jaunajiem futbolistiem, rezultāts 1:1). Svinīgi tika sveikti FK “Jelgava” pirmklasnieki, t.i., futbolisti, kas 1.septembrī  uzsāka savas skolas gaitas.

Svētku nobeigumā Virslīgas dublieru (U-23) čempionāta spēle FK “Jelgava-2” pret FS “Metta/Latvijas Universitāte-2” (rezultātā bezvārtu neizšķirts). Jāatzīmē, ka visas dienas garumā interesenti labprāt izmantoja iespēju iepazīties ar FK “Jelgava” meistarkomandas futbolistiem un treneriem – kopā ar viņiem fotografējās un savā īpašumā ieguva autogrāfus speciālā “autogrāfu mednieka lapā”.

Ar to futbola svētki Jelgavā vēl nav galā – jau 18.septembrī Zemgales olimpiskajā centrā meiteņu futbola festivāls LIVE YOUR GOALS, par ko vairāk lasiet te