“Jelgava” Jelgavā iesit 3 vārtus

SynotTip Latvijas futbola Virslīgas 6. kārtas spēlē sestdien, 30.aprīli otro uzvaru sezonā izcīnīja futbola klubs «Jelgava», kas guva trīs vārtus un ar 3:1 apspēlēja BFC «Daugavpils» futbolistus. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās baltkrievs Vladislavs Klimovičs, bet viens precīzs sitiens Vitālija Smirnova kontā. 4. maijā Ventspilī mūsējiem Latvijas kausa izcīņas atbildes spēle.

Pēc nospēlētām piecām kārtās Latvijas futbola Virslīgas turnīrā Jelgavas komanda ieņēma zemo septīto vietu astoņu komandu konkurencē, esot priekšā tikai šīvakara pretiniecei BFC «Daugavpils». Vitālijs Astafjevs jau iepriekš bija izteicies, ka šosezon aktīvi rotēs ar sastāvu, ko šoreiz izteikti pierādīja – no tribīnēm maču vēroja komandas pamatsastāva futbolisti Artis Lazdiņš un Abdulajs Diallo. Jāpiemin, ka mūsējie bija zaudējuši pēdējās četras spēles, nespējot gūt vārtus.

Jau ar pirmajām spēles minūtēm jelgavnieki aktīvi presingoja un izrādīja vēlmi izšķirt spēles likteni ar ātriem gūtiem vārtiem, bet kvalitātes un radošuma uzbrukuma darbībās pietrūka. Puslaika vidusdaļā bija pāris interesantākas kombinācijas, taču pietrūka noslēdzošā sitiena. 31. minūtē viesi izcili noorganizēja pretuzbrukumu, kura noslēgumā bumbu soda laukumā starp diviem mūsu aizsargiem saņēma Pāvels Riževskis – spēcīgs sitiens zem vārtu pārliktņa un rezultātā 0:1.

Mājinieki ļoti ātri spēja reabilitēties, kad 34. minūtē soda laukuma robežās tehniski bumbu apstrādāja Vladislavs Klimovičs, mirkli vēlāk izdarot spēcīgu sitienu vārtu tālajā stūrī (1:1). Vēl dažas minūtēs vēlāk gūti arī otrie vārti spēlē – pēc Andreja Kovaļova izpildītā stūra sitiena no vārtu priekšas bumbu tīklā raidīja Vitālijs Smirnovs (2:1). Puslaika pēdējās minūtes nopietnu uzplaiksnījumu nebija, tādējādi jelgavnieki pēc 45 minūtēm bija vadībā ar minimālu pārsvaru.

Raksta turpinājums, kā arī fotogalerija un videosižets “Jelgavas Vēstnesī”