“Jelgava” iegūst U-21 izlases futbolistu

Futbola klubs “Jelgava” uz divām sezonām ir parakstījis līgumu ar liepājnieku, Latvijas U21 izlases futbolistu Andri Krušatinu.

Andris savā futbolista karjerā iepriekš ir spēlējis “Liepājas Metalurgā”, “Liepāja” un RFS, kā arī ir bijis izsaukts uz U-17, U-19 un U-21 Latvijas izlasēm.

Nesen darbu sākušais FK “Jelgava” sporta direktors Sergejs Golubevs saka: “Ar Andri saistām lielas cerības un plānus – jau šogad viņam noteikti jākļūst par vienu no “Jelgavas” līderiem. Esmu viņu labi iepazinis, strādājot ar U-21 izlasi, tāpēc nekādas pārbaudes nebija vajadzīgas. Prieks, ka pirmais līgums nu ir noslēgts un pavisam drīz sekos nākamie, par ko noteikti ziņosim.”

Pašlaik FK “Jelgava” meistarkomandā ir galvenais treneris (Raviļs Sabitovs), trenera asistents (Dāvis Caune), dakteris (Oļegs Samoiļenko), fizioterapeits (Jurijs Ksenzovs), kā arī pieci futbolisti, kam turpinās iepriekš noslēgtie līgumi (Kaspars Ikstens, Jānis Krūmiņš, Mārcis Ošs, Mindaugss Grigarāvičs un Verners Apiņš) un viens futbolists ar jaunu līgumu (Andris Krušatins). Pašlaik notiek sarunas gan ar 2017. gadā Jelgavā spēlējušajiem futbolistiem, gan citu klubu spēlētājiem, kuri, treneraprāt, būtu nepieciešami un iederētos viņa koncepcijā.