Jelgavā RFS pārbaudījums

Šovakar Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) ”SynotTip” futbola Virslīgas 15. kārtas spēlē futbola klubs ”Jelgava” uzņems ”RFS” futbolistus. Mača sākums Jelgavā pulksten 19:00. Tiekamies tribīnēs un atbalstām savu komandu skaļi arī Latvijas čempionātā. 

Iepriekšējā nedēļā Jelgavas futbola klubam un visai pilsētai kopumā bija īpaša – ”Jelgava” pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē iekļuva UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 3. kārtā. Pēc 0:0 Bratislavā pret vietējo ”Slovan” komandu savā laukumā pret Slovākijas vienību aizvadījām patiesi ļoti kvalitatīvu spēli un pieveicām viesus ar graujošu 3:0.

Tas nozīmē, ka kvalifikācijas 3. kārtā būs jāspēlē pret Izraēlas galvaspilsētās Jeruzalemes klubu ”Beitar”. Pirmā spēle šoreiz norisināsies Latvija, tiesa, ne Jelgavā, jo ZOC vairs neatbilst UEFA prasībām, lai tur aizvadītu 3. kārtas spēli, tāpēc visus jelgavniekus un citus pilsētu iedzīvotājus gaidīsim ceturtdien pulksten 20:00 (labāk ierasties kādu laiciņu ātrāk) Rīgā, Skonto stadionā, kur vietas pietiks visiem futbola cienītājiem.

Lai nu kā, emocijas ir atdotas daudz, bet jāmeklē ir vēl un vēl, jo turpinās arī Latvijas futbola spēcīgākais čempionāts, kurā ”Jelgavai” neizdevās sezonas sākums, tāpēc šobrīd ir jāatgūst izlietais un atkal jācenšās ķert turnīra pirmo trīs vietu ieguvējas. Pret ”RFS” komandai nevarēs palīdzēt kapteinis Gints Freimanis, kurš ir pārsniedzis dzelteno kartīšu limitu, tāpēc labajā aizsardzības malā iespēja būt kādam citam.

Pret ”RFS” komanda aizvadīja sezonas pirmo spēli, toreiz vēl pretiniekus uzņemot Olaines mākslīgā seguma laukumā. Pretinieki visai daudz kļūdījās, mājinieki izmantoja lielu daļu no savām iespējām un svinēja graujošu uzvaru ar 4:0. Otrā spēle jau bija Vitālija Astafjeva pēdējais mačs pie jelgavnieku stūres. Bija labas iespējas uzsākt uzvaru sēriju, bet veiksme vienkārši bija pagriezusi muguru, tādējādi piedzīvots zaudējums ar 0:1.

Šobrīd komanda ir jauna pozitīvām emocijām bagāta viļņa, ko gribas izmantot un labos brīžus gūt aizvien vairāk un vairāk. Šovakar būs laba rakstura pārbaude, bet iepriekš jau puiši ir pierādījuši, ka ar to viss ir kārtībā. Bet vienalga līdzjutēju atbalsts ir kaut kas ļoti, ļoti svarīgs un bez tā ir grūti. Tādēļ tiekamies tribīnēs un atbalstām savu komandu. Mača sākums pulksten 19:00.

Informāciju sagatavoja: Krišs Upenieks

Foto: Austris Auziņš