“Jelgava” ved uz Tatriem

Pirms tuvākās mājas spēles futbola klubs “Jelgava” aicina apmeklētājus krāt ieejas biļetes, kuras ļaus piedalīties nākamās superbalvas izlozē.

Sezonas ievadā Jelgavas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem bija iespēja laimēt velosipēdu no sporta preču veikala Xsports. 27. aprīļa spēles starplaikā par jaudīga spēkrata īpašnieku kļuva Pēteris Čulka, kurš balvu saņēma no kluba trenera Aleksandra Cauņas.

Nākamā līdzjutēju akcija notiks sadarbībā ar Outdoor Latvia uzņēmumu. Akcijas superbalva – brauciens uz Tatru kalniem, kur būs jāpārvar 2500 metrus augstā Vychodnja Vysoka virsotne. Vairāk par brauciena plānu un datumiem šeit. 2016. gadā FK “Jelgava” futbolisti pārkāpa pāri Slovākijas milzim. Ir pienācis laiks to izdarīt arī līdzjutējiem!

Lai tiktu uz Tatriem ir jāapmeklē [un jāsakrāj ieejas biļete!] vismaz trīs no nākamajām piecām futbola kluba “Jelgava” mājas spēlēm “Optibet” Virslīgas čempionātā. Lielā izloze risināsies 21. jūlijā, kad aļņi savā laukumā uzņems Aleksandra Starkova vadīto “Liepāju”. Tuvāko mājas spēļu kalendārs:

– 12.05, 16:00 [FK “Jelgava” sporta bāze] pret RFS
– 21.05, 18:30 [FK “Jelgava” sporta bāze] pret “Spartaku”
– 15.06, 15:00 [Zemgales Olimpiskais centrs] pret “Valmiera Glass”/ViA
– 30.06, 19:00 [Zemgales Olimpiskais centrs] pret “Ventspili”
– 21.07, 18:00 [Zemgales Olimpiskais centrs] pret “Liepāju”