“Jelgavai” 300. vārti Virslīgā

Futbola klubam “Jelgava” pagājusī bijusi vēsturiska ne tikai ar to, ka tika atklāta sava treniņbāze, bet arī tika gūti 300. vārti Latvijas čempionāta augstākajā līgā! Šos vārtus, realizējot 11 metru soda sitienu, guva gruzīnu leģionārs Gurams Lukava.

• Īpaši svarīgo vārtu guvēji FK “Jelgava” rindās ir:
    * Pirmos vārtus spēlē starp FK “Jelgava” un FK “Ventspils” guva Vladislavs Kozlovs. Tas notika “Jelgavas” pirmajā spēlē Virslīgā 10.04.2010, turklāt jau 4. minūtē (tie joprojām ir ātrākie līgas jaunpienācējas vārti). Mačs risinājās Ventspils Olimpiskā sporta centra laukumā (spēli ar 2:1 uzvarēja ventspilnieki);
    * 100. vārtus spēlē ar “Liepājas Metalurgu” Liepājā guva Aleksejs Bespalovs. 2012. gada 15. jūlijā un tas notika spēles 20. minūtē (spēle beidzās ar rezultātu 2:1 liepājnieku labā);
    * 200. vārti tika gūti 2015. gada 1. maijā Rīgā spēlē pret FS “Metta/Latvijas Universitāte”. Šīs spēles 3. minūtē ar skaistu tālsitienu atzīmējās Gļebs Kļuškins (spēle beidzās ar rezultātu 1:1);
    * 300.vārtus no 11 metru soda sitiena atzīmes 2018. gada 15. septembrī guva Gurams Lukava. Notika tas Staicelē, kur FK “Jelgava” ar 4:1 uzvarēja FK “Valmiera Glass/ViA” komandu.