”Jelgavai” pievienojas Austrālijā dzimis horvāts

Futbola klubs ”Jelgava” ir vienojies ar Maltas čempionāta komandu ”St.Andrews” par Antes Bakmaza pievienošanos ”SynotTip” futbola Virslīgas komandai uz īres līguma nosacījumiem. Bakmazs Jelgavā spēlēs 2017. gada sezonā un jau ir ieradies mūsu pilsētā. 

1992. gadā Austrālijas pilsētā Sidnejā dzimušais Ante Bakmazs ir horvāts, kurš karjeras laikā ir pārstāvējis Austrālijas, Horvātijas, Nīderlandes un Maltas klubus. Ante ir aizsargs, kurš var spēlēt gan centra aizsarga pozīcijā, gan malējā aizsarga vietā.

Pēdējais klubs Bakmaza karjerā bija Maltas čempionāta vienība ”St.Andrews”. Šajā sezonā Ante piedalījās astoņās spēlēs, no kurām septiņas sāka pamatsastāvā. Jāsaka gan, ka Antem divas spēles noslēdzās priekšlaicīgi pēc divu dzelteno kartīšu nopelnīšanas spēles laikā.

Bakmazs jau ir ieradies Jelgavā un acīgākie Jelgavas futbola draugi noteikti pamanīja, ka 24 gadus vecais futbolists mūsu kluba kreklā spēlēja jau pēdējā Ziemas kausa spēlē pret ”Ventspili” (0:1). Ante darbojās kreisās malas aizsarga pozīcijā.

FK ”Jelgava” aktīvi turpina gatavoties jaunajai sezonai, un nākamo pārbaudes spēli aizvadīs 4. februārī viesos Viļņā pret Lietuvas čempionāta komandu ”Trakai”. Šī spēle sāksies pulksten 20.30.