“Jelgava” uzvar Leipcigā

Šodien, 22.novembrī no Leipcigas ir pienākušas ļoti labas ziņas – FK “Jelgava” jaunatnes akadēmijas 2003.gadā dzimušo zēnu komanda ir uzvarējusi Leipcigas “Red Bull Leipzig” 2003.gadā dzimušu (U-14) zēnu komandu.

Treneris Ervīns Pērkons ir ļoti gandarīts gan par spēli, gan tās rezultātu, īpaši izceļot komandas garu un spēju divas reizes spēles laikā izlīdzināt rezultātu un 21 minūti pirms spēles beigām gūt trešos, proti, uzvaras vārtus. Mājinieki vārtus guva 8. un 34.minūtē, bet jelgavnieki – 26′ (Matīss Baškevics), 38′ (Vladislavs Žihs) un 49′ (Mārcis Peilāns).

Dienu iepriekš, t.i., 21.novembrī JFA “Jelgava” puiši ar 1:2 atzina FC “Energie Cotbus” pārākumu, bet pēc Vācijas apceļošanas komanda dosies uz Čehiju un Poliju – 23.novembrī paredzēta spēle pret Libericas “Slovan” un 25.novembrī pret Ščecinas “Pogon”.

Pirmās dienas video šeit . Ceļojuma gaitai varat sekot šeit .