Kozlovs: “Sezonas sākumā būs labāk!”

Pēc spēles pret RFS uz sarunu aicinājām mūsu komandas uzbrucēju Vladislavu Kozlovu, kurš šoziem atgriezās futbola kluba “Jelgava” rindās.

Mača izskaņā bija manāms nogurums… Esi gatavs spēlēt pilnas 90 minūtes?
75 (smaida)… Tagad [treniņos] ir lielas slodzes, tāpēc tas ir tikai normāli. Līdz sezonas sākumam vēl divas nedēļas, tad būs labi! Ja pat salīdzina ar iepriekšējo spēli [9. martā pret “Liepāju/Mogo” Vladislavs devās uz maiņu – aut.], jūtos daudz labāk.

Izlaidi daļu no ziemas sagatavošanas posma savainojuma dēļ.
Bija neliels plīsums. Kopumā nekas traks. Kā saka, vecums (smaida)… Tas bija janvāra sākumā. Tā kā starpsezona mums ir trīs mēnešus gara, biju mierīgs. Galvenais, ka tagad viss ir kārtībā un var mierīgi gatavoties čempionātam.

Kādas sajūtas par spēli pret RFS? Rezultāts atspoguļo spēles gaitu?
Ielaidām divus muļķīgus golus… Iesitām savukārt diezgan labus vārtus. Manuprāt, būtu godīgi, ja spēle noslēgtos neizšķirti. Mēs nebijām sliktāki. Pieļauju, ka InStat uzrādīs vienādus datus bumbas kontroles ziņā. RFS sevi, iespējams, jau kronē par čempioniem. Domā, ka ir nedaudz augstāk par mums. Tikmēr mēs esam savā ziņā strādnieku komanda, kas pieturēsies pie sava plāna un spiedīs uz savām stiprām pusēm.

Pagaidām rodas sajūta, ka vēl neesi uzķēris vārtu garšu.
Starpsezonā esam spēlējuši ar vairākām taktikām. Šobrīd svarīgākais ir uzņemt formu. Jā, šodien man bija iespējas pēc standartsituācijām… Bet nekas, pagaidām par to neuztraucos. Tiklīdz tu sāc par to domāt, visi kļūst vainīgi.

Čempionātā pirmā spēle pret Jūrmalas “Spartaku” [1. aprīlī]. Vai ir īpašas sajūtas pirms spēles ar bijušo komandu?
Nē, nekas tāds vispār nav. Tur tagad viss nomainījies. Palicis tika nosaukums “Spartaks”. Šķiet, ka man vairāk pazīstamo RFS komandā, nekā Jūrmalā. Ar Jevgeņiju Kazačoku un Dmitriju Platonovu divas sezonas kopā spēlējām, daudz komunicējām. Visi trīs bijām ļoti draudzīgi. Palika daži futbolisti, par kuriem žēl, ka tagad katrs esam citā komandā.

Jāsaka, ka “Spartaks” nebūs principiāls pretinieks. Skaidrs, ka tur divi gadi bija. Jā, nesanāca tāda atvadīšanās, kādu gribētos… Kā ir, tā ir. Dzīvē tā notiek.

Vladislava atkalsatikšanās ar “Spartaku” varēja notikt nedaudz ātrāk – “Virslīgas kausa” ietvaros. Tomēr jūrmalnieki līdzīgā spēlē ar 1:0 pieveica “Mettu/LU”, aizsūtot studentus spēlēt par 3. vietu pret “Jelgavu”. Cīņa par pavasara bronzu notiks 25. martā plkst. 14:00.