Laimīga uzvara pār “Daugavpili”

Sestdien FK “Jelgava” izcīnīja otro panākumu Virslīgas čempionāta ievadā, savā laukumā ar 1:0 pārspējot BFC “Daugavpils”.

FK “Jelgava” – BFC “Daugavpils” 1:0 (0:0)
Vārti: Akpudže 83′ (s.v.)
Brīdinājumi: Šlampe – Litvinskis, Nagamatsu
Jelgava: Kurakins – Semjonovs 🇺🇦, Balodis, Šlampe (Kiričuks 🇺🇦 73′) – Hvoiņickis (Siņeļņikovs 63′), Golubka 🇺🇦 (Indrāns 90+1′), Kozlovs, Radčenko 🇺🇦 – Kazačoks, Kurtišs (Bazils 🇳🇬 90+1′) – Ivanovs (Zaharkivs 🇺🇦 63′)

Oļegs Kubarevs: “Priecājos par izcīnīto uzvaru, ko atkal izcīnījām spēles galotnē. Neilgi pirms vārtu guvuma izveidojām dažus labus momentus. Atzīmēšu pretinieku komandu, kas parādīja atzīstamu sniegumu. Esmu patīkami pārsteigts par daugavpiliešu progresu spēles kvalitātē. Jāņem vērā, ka papildus grūtības viņiem raisīja karstums un ilgs ceļš līdz Jelgavai.

Daugavpiliešu sitiens savos vārtos? Pēc nedēļas visi to aizmirsīs, bet priekšā būs punkti turnīra tabulā. Tā nebija tikai veiksme. Mūsu futbolists (Jurijs Zaharkivs) piespieda pretinieku atspēlēt atpakaļ. Nedrīkst teikt, ka mums tika pasniegta dāvana. Jā, mazliet paveicās, taču pirms tam bija jāiesit Jevgeņijam Kazačokam un Markam Kurtišam. Ja šos vārtus gūtu kāds no viņiem, tagad runātu par likumsakarīgu uzvaru. Bija līdzvērtīga spēle, kur mēs kā mājinieki izveidojām nedaudz vairāk vārtu gūšanas iespēju.”

Nākamo spēli FK “Jelgava” aizvadīs 25. jūnijā plkst. 18:00 izbraukumā pret FK “Metta”.