Laipni lūdzam mājās, Naka!

21. februārī līgumu ar futbola klubu “Jelgava” parakstījis līdzjutēju simpātijas ieguvušais japānis Rjotaro Nakano.

Naka, kurš Jelgavā pavadīja mums tik veiksmīgo 2016. gada sezonu, pēc gada prombūtnes Taizemē atgriežas Latvijā. 2016. gadā japānim 33 spēles “Jelgavas” rindās, kurās izdevās gūt divus fenomenālus vārtus: ar tiešo brīvsitienu pret “Mettu/LU”, kam sekoja pasaules klases gols Ventspilī. Nakano kopā ar “Jelgavu” braši cīnījās UEFA Eiropas līgas 3. kvalifikācijas kārtā pret Izraēlas “Beitar”, līdz tam uzveicot Bratislavas “Slovan” un Islandes “Breidablik”. Pirms iepriekšējās sezonas Rjotaro Nakano pārgāja uz Taizemes “Chonburi”, kļūstot par dārgāko futbolistu, kuru “Jelgava” jebkad ir pārdevusi.

Latvijā Naka ieradās sestdien, pa taisno no lidostas apmeklējot mūsu komandas pārbaudes spēli Olainē. Šodien japāņu pussargs parakstīju līgumu ar “Jelgavu” līdz šīs sezonas beigām.

Tāpat atzīmēsim, ka šodien tika apstiprināts 2018. gada sezonas kalendārs. Plānots, ka pirmo maču jelgavnieki aizvadīs 1. aprīlī, tiekoties ar principiāliem pretinieki no Jūrmalas.

Visbeidzot, šodien pārbaudes maču aizvadīja Latvijas U21 izlase, kas ar 2:0 uzvarēja U19 jauniešus. Pirmos vārtus U21 izlases sastāvā guva Andris Krušatins, kurš tika pie komandas kapteiņa apsēja. Pamatsastāvā ar Krušatinu devās arī Oskars Deaks, kamēr U19 izlases sastāvā spēlēja Ivo Minkevičs, Helvijs Staļģis un Oskars Soroka.