Ledesma – pirmais brazīlietis ”Jelgavas” sastāvā

Oficiāli varam paziņot, ka klubs ir vienojies ar 34 gadus veco Brazīlijas priekšējās līnijas spēlētāju Rafaelu Ledesmu, un individuāli meistarīgais futbolists palīdzēs futbola klubam ”Jelgava” 2017. gadā sasniegt augstākos mērķus.

Ledesma pirmo spēli ”Jelgavas” kreklā jau aizvadīja vakar, kad Ziemas kausa ietvaros ar rezultatīvu piespēli palīdzēja pieveikt Igaunijas čempioni ”Infonet” – 2:0. Futbola līdzjutēji noteikti ievēroja futbolista individuālo meistarību un spēli ar bumbu. Rafaels gan aizvadīja tikai pirmo puslaiku, taču turpina uzņemt formu un sezonā noteikti ļoti palīdzēs.

FK ”Jelgava” direktors Jānis Vuguls: ”Ledesma ir pirmais brazīļu futbolists, kurš spēlēs FK Jelgava rindās, un mēs redzam, ka viņš komandas spēlē spēs ienest tās lietas, ar ko viņa nācija futbola pasaulē ir slavena. Rafaels ir ļoti radošs un meistarīgs spēlētājs, kurš prot veidot uzbrukumus, gūt vārtus un izšķirt spēļu likteņus.

Zīmīgi, ka jau savā pirmajā minūtē FK Jelgava rindās viņam izdevās atzīmēties ar rezultatīvu piespēli, pēc kuras vārtus brazīļu stilā guva Valērijs Redjko! Tāpat arī ticam, ka Ledesma ar savu pieredzi un meistarību varēs sekmēt jauno futbolistu izaugsmi uzbrukuma grupā.” Jāpiemin, ka pēc Ledesmas piesaistīšanas ”Jelgavas” sastāva komplektēšana tuvojas noslēgumam.

Karjeras laikā pieredzes bagātais futbolists pārstāvējis Brazīlijas, Portugāles, Lietuvas, Baltkrievija, Kipras un Maltas klubos. Interesanti, ka lielu karjeras daļu Ledesma aizvadīja pie mūsu kaimiņiem lietuviešiem. 2012. gadā ”Sūduva” sastāvā 32 spēlēs Rafaels sasita 20 vārtus. 2014. gadā Rafaels aizbrauca uz Maltu, kur ”Birkirkara” rindās 27 spēlēs guva 13 vārtus. 2015./2016. gada sezonā Ledesma ar ”Valleta” kļuva par Maltas čempionu. 2006. un 2007. gadā ar Kauņas komanda Rafaels ieguva Lietuvas titulus.