Līdzīgā spēlē sāpīgs zaudējums

Virslīgas 20. kārtas mačā jelgavnieki pēdējās minūtēs izlaida neizšķirtu pret “Ventspili” un piedzīvoja zaudējumu ar 1:2. Vārtus futbola kluba “Jelgava” labā guva Džaels Eisdens.

FK “Jelgava” – FK “Ventspils” 1:2 (0:1)
Vārti: Eisdens 51′ – Mickevičs 23′, Ulimbaševs 87′
Brīdinājumi: Hvoiņickis, Indrāns, Kozlovs – Stuglis
Jelgava: Kurakins – Osipovs, Fernandess 🇳🇱, Rode, Lazdiņš (Minkevičs 46′) – Hvoiņickis, Indrāns, Eisdens 🇳🇱, Biļjans 🇭🇷, Bidzinašvili 🇬🇪 – Purperharts 🇳🇱 (Ivanovs 46′, Kozlovs 62′)

Oļegs Kubarevs: “Nepiekritīšu pretinieku trenerim un sacīšu, ka veidojām momentus ne tikai pēc standartiem. Pirmajās 20 minūtēs mums bija izgājieni, centrējumi, sitieni iekš vārtsarga laukuma. Varējām iesist vārtus. Ļoti grūti raksturot šodienas spēli. Tik daudz kļūdu. Mača gaitā tik daudz problēmu nevajadzētu rasties. Pēc uzvaras pār “Riga” mums bija gan nogurums, gan emociju trūkums. To varēja just. Tāpat labi zināt, kādas ir mūsu sastāva problēmas. Viktors Litvinskis un Ņikita Ivanovs, kurš nebija gatavs. Šobrīd aina nav priecīga. Nupat paņēmām futbolistu [Vitāliju Rečicki], bet viņš ir traumēts. Ceru, ka pēc pauzes būs izmaiņas un komanda rādīs to futbolu, uz ko ir spējīgi. Šodienas spēle bija slikta.”

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 6. jūlija vakarā pret RFS. Mača sākums “Arkādijas” stadionā plkst. 19:00. Savukārt dienu agrāk noskaidrosies aļņu pretinieks Latvijas kausa 1/8 finālā. Izlozi varēs skatīties Sportacentrs.com portālā.