Iespēja uzlabot statistiku

Tuvojas “lielais brīdis”, kad FK “Jelgava” Latvijas futbola Virslīgā var sasniegt stāvokli, kad uzvarēto spēļu skaits pārsniedz neuzvarētu spēļu skaitu un tas var notikt jau sestdien, 17.jūnijā.

Līdz 17.jūnija spēlei pret “Mettu/Latvijas Universitāte” futbola klubs “Jelgava” ir nospēlējis 221 spēli, kuru laikā ir izcīnītas 85 uzvaras, piedzīvoti 85 zaudējumi, bet 51 spēle beigusies neizšķirti; iesisto un ielaisto vārtu starpība šobrīd ir -5 (iesisti 277 vērti, ielaisti 282).

Sestdienas lielā intriga: vai svaru kausi pirmo reizi kopš FK “Jelgava” startē Virslīgā, nosvērsies “vairāk uzvaras” virzienā?

Svarīga ziņa karšu “Mana Jelgava” īpašniekiem: no 12.jūnija “Kreklukrogā” ar karti “Mana Jelgava” ne tikai “Jēkaba Ceriņa alus” par 1€, bet arī pilnīgi visiem ēdieniem un dzērieniem 10% atlaide. Atlaides saņemiet arī restorānā “Marijas tornis” (30% atlaide saldajiem ēdieniem), kā arī alternatīvās mūzikas bārā “Melno cepurīšu balerija” (20% atlaide FK “Jelgava” spēļu dienās, tātad arī 17.jūnijā). Vairāk www.manajelgava.lv