Lielākais zaudējums ZOCā

1. novembrī FK “Jelgava” savā laukumā piedzīvoja graujošu zaudējumu pret FK “Ventspils”. Debiju jelgavnieku pamatsastāvā piedzīvoja Mārtiņš Pivarovičs, bet uz maiņu pirmo reizi devās Bogdans Samoilovs.

FK “Jelgava” – FK “Ventspils” 0:5 (0:2)
Vārti: Kozlovs 7′ 74′, Vilela 25′, Pjagbarā 67′, Svārups 75′
Brīdinājumi: Džons – Aderunmu, Pjagbarā
Jelgava: Kurakins – Šteinburgs, Minkevičs, Džons 🇹🇹, Soloveičiks – Grīnbergs, Grjaznovs (Cēsnieks 81′), Krušatins, Hvoiņickis – Pivarovičs (Samoilovs 46′) – Kurtišs (Saveļjevs 67′)

Dāvis Caune: “Mačs viennozīmīgi neizdevās, ko parāda arī rezultāts. Iemeslu ir diezgan daudz, bet uzskaitīt visus šobrīd nemaz nevēlos. Gribētos aizmirst spēli un gatavoties atlikušajām cīņām. Pārtraukumā man pirmo reizi pēc nezin cik ilga laika nebija, ko spēlētājiem teikt. Daudz kas apmierināja, tāpēc negribējām neko daudz mainīt – cerējām, ka nepieļausim tādas kļūdas, kādas pieļaujam vienā no desmit situācijām. Savas iespējas atšķirībā no pretinieka neizmantojām, taču sāpīgāks par rezultātu ir pats sniegums. Arī “Liverpool” spēlēs reizēm ir lieli rezultāti. Nesaku, ka esam vienā līmenī ar Ventspili, taču, kad maisam gals ir vaļā, vārtu daudzums nemaz tik daudz ko neraksturo. Šī nebija ne “sešu punktu spēle” kā iepriekšējās, ne arī mačs pret neuzvaramu pretinieku. Gribējām uzvarēt, nevis nezaudēt, tāpēc likām lielu akcentu uz uzbrukumu, taču atklātā spēlē parādās individuālā meistarība abos laukuma galos. Varbūt tas izklausās vienveidīgi, taču pašatdeves ziņā man pretenziju nav.”

Nākamā FK “Jelgava” spēle paredzēta 7. novembrī mājās pret “Valmiera” FC. Tiesa, šobrīd valmierieši atrodas karantīnā un pastāv varbūtība, ka mačs tiks izspēlēts vēlāk.