Mačs visneviesmīlīgākajā stadionā

25. oktobrī futbola kluba “Jelgava” galvenā komanda Rīgā tiksies ar Virslīgas čempionāta vicelīderi RFS. Mača sākums “Arkādijas” stadionā plkst. 18:00.

Trešdien jelgavnieki aizvadīja 120 minūšu garo kausa maču pret FK “Ventspils”, kas prasīja daudz fizisko un emocionālo spēku. Būtiskākais jautājums pirms sarežģītās spēles Rīgā – cik labi futbolisti ir atjaunojušies. Jāmin, ka atlikušajā sezonas daļā komandas sastāva dziļums nedod lielas iespējas veikt vairākas izmaiņas.

Pretinieks

RFS kausa izcīņas mačā pieveica principiālos sāncenšus no “Riga” FC. Virslīgā abas Rīgas komandas šķir deviņi punkti [RFS spēle rezervē] un, lai saglabātu kaut nelielas izredzes uz titulu, RFS jāuzvar visās atlikušajās spēlēs. Rudenī rīdzinieki jau divreiz zaudējuši punktus, spēlējot neizšķirti pret “Ventspili” un “Valmieru”.

Kausa ceturtdaļfinālā savas vārtu guvēja prasmes apliecināja Darko Lemajičs, izceļoties ar diviem rezultatīviem sitieniem. Šosezon Lemajičam tikai pieci vārti Virslīgas čempionātā, kas ir divreiz mazāk nekā RFS rezultatīvākajam spēlētājam Emersonam, kurš arī atzīmējās ar vārtu guvumu Rīgas derbija.

Savstarpējās spēles

Šosezon komandas divreiz tikušās Virslīgas čempionātā. Pirmajā aplī “Arkādijas” stadionā RFS, pateicoties Tomaša Šimkoviča vārtiem otrajā puslaikā, izcīnīja minimālu uzvaru 1:0. Savukārt Zemgales Olimpiskā centra stadionā rīdzinieki sasita četras bumbas Dmitrija Grigorjeva sargātajos vārtus.

“Jelgava” nav uzvarējusi RFS jau 11 mačus pēc kārtas. Izbraukumā “Jelgava” zaudējusi astoņas no deviņām spēlēm, vienīgo panākumu izcīnot… Kauguru vidusskolas stadionā. Savukārt visās sešās spēlēs “Arkādijas” stadionā jelgavnieki piedzīvojuši sausos zaudējumus.

Izbraukums

Biļetes uz RFS un FK “Jelgava” maču netiek tirgotas. “Arkādijas” stadiona ietilpība nav liela, tāpēc drošības apsvērumu dēļ tribīnēs drīkst atrasties neliels skaits līdzjutēju. Futbola klubs “Jelgava” iesaka skatīties spēles tiešraidi Sportacentrs.com TV.