Melna josla turpinās

Latvijas Virslīgas klubs “Liepāja/Mogo” par trīs punktiem papildinājis punktu bagāžu, jo izbraukumā izdevās ar 2:0 pieveikt “Jelgavu”. Tomēr jau pirmajā puslaikā savainojumā iedzīvojās komandas kapteinis Jānis Ikaunieks, kurš 21. minūtē tika nomainīts.

Spēles sākums liepājniekiem bija ļoti veiksmīgs, jo jau 11. minūtē izdevās izvirzīties vadībā. Komandas labākais snaiperis Jānis Ikaunieks šoreiz piespēlēja no kreisās malas, bet rezultatīvu punktu ātrajam uzbrukumam no tuvas distances pielika Ēriks Punculs – 1:0. Tomēr vien četras minūtes vēlāk “Liepājas/Mogo” kapteinis Ikaunieks iedzīvojās savainojumā, kura dēļ viņam nācās pamest laukumu.

Ikaunieka prombūtnē teicama iespēja radās “Jelgavai”, jo Mindaugs Grigarāvičs pa kreiso malu ielauzās soda laukumā un piespēlēja gar vārtiem. Andrim Krušatinam no tuvas distances vajadzēja iesist, taču viņš pažēloja bijušos komandas biedrus, neizmantodams izcilo momentu. Laukuma saimniekiem tā bija labākā iespēja pirmajā puslaikā, savukārt otrā puslaika ievadā tika radīts vēl viens teicams moments, tomēr arī tas palika neizmantots.

Neiesit tu, iesit tev, un drīz vien “Liepāja/Mogo” dubultoja pārsvaru – centrējumu ar sitienu ar galvu pabeidza Verners Apiņš, kurš panāca 2:0. Cīņas turpinājumā temps pēc kurzemnieku pieprasījuma kritās un momentu kļuva mazāk, lai gan jelgavniekiem izskaņā bija vairākas iespējas samazināt deficītu līdz minimumam. Pievīla precizitāte – vairāki sitieni no labām pozīcijām lidoja garām mērķim.

Jelgava – Liepāja/Mogo 0:2 (0:1)
Vārti: Punculs 11′, Apiņš 56′
Brīdinājumi: Olberkis, Krušatins – Strumija, Punculs, Ķigurs, Sumare, Kozlovs
Jelgava: Krūmiņš, Olberkis, Minkevičs, Rafaļskis (Kiriļins 90’+2), Grigarāvičs, Eisdens (Nakano 55′), Kurtišs (Ulimbaševs 46′), Siņeļņikovs, Šarifi, Krušatins, Lukava
Liepāja/Mogo: Beglarjans, Apiņš (Grebis 74′), Kozlovs, Hmizs, Sumare, Ikaunieks (Ķigurs 21′), Punculs, Keita, Torress (Jurkovskis 74′), Strumija, Gejs
Galvenais treneris: Aleksandrs Anufrijevs

Avots: Sportacentrs.com