Futbols bez aizspriedumiem

Kamēr daži Latvijas galvaspilsētas klubi velta laiku “īpaši svarīgiem paziņojumiem”, futbola klubs “Jelgava” strādā, attīstot un pilnveidojot savu nupat uzcelto un 16. septembrī oficiāli atklāto treniņbāzi, rīkojot tajā ne tikai visdažādākā vecuma futbolistu treniņus un spēles, bet arī futbola popularizēšanas pasākumus.

Pašlaik (no 19.09 līdz 21.09) Kārklu ielā notiek Latvijas jaunatnes čempionāta finālsacensības U13 vecuma grupā. Organizatoriskajos procesos Latvijas Futbola federācija daudzas lietas dara kopā ar mūsu kluba darbiniekiem. Vienlaicīgi ar iepriekšminēto turnīru, kas norisinās uz pavisam nesen ieklātā mākslīgā seguma laukuma, notika pirmā oficiālā spēle uz dabīgā seguma. Jaunatnes akadēmijas U15 komanda spēlēja pret “Vidzemes FC” U15 puišiem, izcīnot uzvaru ar 4:1.

Piektdien 28. septembrī FK “Jelgava” treniņbāzē notiks “Mazo jelgavnieku lielie futbola svētki”, kuros piedalīsies apmēram 250 Jelgavas pirmsskolas mācību iestāžu (“pa vecam” – bērnudārzu) audzēkņi – programmā dažādas stafetes un atrakcijas ar futbola elementiem.

Sestdien 29. septembrī tiks dots starts jaunam turnīram (pagaidu nosaukums – FK “Jelgava” kauss), kurā par kausu cīnīsies 2010. un 2011. gadā dzimuši zēni. 2012. gadā dzimušajiem puišiem turnīrs paredzēts 30. septembrī, bet 2009. gadā dzimušajiem – 14. oktobrī. Katrā vecuma grupā piedalīsies 8 līdz 16 komandām.

Aicinām vēlreiz ieklausīties LFF prezidenta Kaspara Gorkša teiktajā FK “Jelgava” treniņbāzes atklāšanas reizē: “Vērojot, kā ar lielu entuziasmu futbola klubs «Jelgava» ir attīstījies, līdz tapusi šī treniņbāze, varu tikai uzsvērt – tas ir lielisks piemērs pārējiem Latvijas futbola klubiem. Novēlu, lai futbols nevis šķeļ, bet vieno!”