Minimāls zaudējums Liepājā

Virslīgas 13. kārtā futbola kluba “Jelgava” galvenā komanda aizvadīja vienu no neizteiksmīgākajām spēlēm sezonā un ar 0:1 piekāpās “Liepājai”.

FK “Liepāja” – FK “Jelgava” 1:0 (0:0)
Vārti: Keitā 68′
Brīdinājumi: Ikaunieks – Bidzinašvili, Rašo
Jelgava: Māliņš – Osipovs, Rode, Rašo ??, Fernandess ?? – Bidzinašvili ?? (Panteli ?? 87′), Redjko, Lazdiņš, Eisdens ??, Šarifi ?? (Vorobjovs 46′) – A. Emsis (Hvoiņickis 46′)

Marians Pahars: “Slikti spēlējām – ko vēl varu pateikt? Kustības bija sliktas, piespēles sliktas, uzbrukumā slikti. Pa vidu tam pretinieks realizēja standartsituāciju, lai gan arī mums pirms tam bija lieliskas iespējas tieši pēc standartiem. Nespēlējām dinamiski šodien, tas traucēja. Nevarējām veikt daudz [spēli pastiprinošu] maiņu, bet tieši Daņila Hvoiņickis uznāca un parādīja, ka vēlas kaut ko mainīt, grib kaut ko izdarīt. Grūti, jo ir daudz traumu. Jau pēc pirmā puslaika bija jāveic divas maiņas, jo bija traumas. Jau minēju, ka spēlējām slikti, taču spēli izšķīra viena standartsituācija. Kad viņi iesita, mēs, protams, skrējām uz priekšu un pretiniekam parādījās brīvās zonas, kā rezultātā bija vēl pāris momenti. Pretinieks šodien spēlēja disciplinēti un organizēti.”

Nākamo spēli aļņi aizvadīs 21. maijā plkst. 18:30 kluba sporta bāzē. Pretiniekos “Jelgavai” būs turnīra tabulā blakus esošais Jūrmalas “Spartaks”.