Mūsu mērķis – atgriezties Eiropā!

1. aprīlī futbola klubs “Jelgava” aizvadīs savu pirmo spēli 2018. gada SynotTip futbola Virslīgas sezonā. Pirms gaidāmā mača piedāvājam iepazīties ar mūsu kluba mērķiem un plāniem gaidāmajai sezonai.

Māris Peilāns, FK “Jelgava” prezidents: “Esam uz pareizā ceļa. To pierādījām gan ar saviem panākumiem Eirokausos, gan ar savas bāzes izveidošanu. Cenšamies nodrošināt mūsu jaunatnei lieliskus apstākļus treniņiem.

Runājot par izmaiņām sastāvā, tad tas ir tikai pašsaprotami. Es lepojos ar tiem spēlētājiem, kuri pašlaik ir komandā. Paldies spēlētājiem, kuri noticēja “Jelgavas” treneru sastāvam un “Jelgavas” klubam kā brendam. Teikšu uzreiz, ka mērķis ir izcīnīt Eirokausu ceļazīmi. Vienalga, vai tas būs caur čempionātu, vai caur Latvijas kausu. Esmu pārliecināts, ka ar savu raksturu mēs varam pierādīt mūsu līdzjutējiem un visai Latvijas futbola sabiedrībai savu spēju sasniegt rezultātu. Uzskatu, ka treneris izdarīs visu, lai līdzjutējiem būtu interesanti nākt skatīties spēles.

Kas attiecas uz mūsu treniņbāzi, jūnija sākumā mēs noņemsim pagaidu laukumu, uzliekot Latvijas Futbola federācijas dāvāto laukumu. Tas būs jaunākais un modernākais laukums, kas pēdējos gados Latvijā tiks uzlikts. Tas nāks, protams, ar visām gaismām, ģērbtuvēm un kvalitatīviem treniņiem nepieciešamo infrastruktūru.

Šogad būs daudz intrigu. Par to liecina pagājušā sezona un tas, kā daudz naudīgāki klubi uzvedās gan pēc zaudējumiem, gan pēc uzvarām. Mums jābūt gataviem pašiem godīgā ceļā izcīnīt uzvaras. Esmu pārliecināts, ka mēs to izdarīsim!”

Sergejs Golubevs, FK “Jelgava” sporta direktors: “Mēs rakstām jaunu vēsturi! Ir izveidojusies pavisam jauna Virslīgas komanda. Teikšu godīgi, visu pārmaiņu dēļ bija jāveic ļoti grūts darbs, lai varētu izveidoties šī jaunā komanda. Laukumā redzēsiet daudz jaunas sejas. Es par 100% esmu pārliecināts, ka visi futbolisti ir gatavi un motivēti pārstāvēt mūsu klubu. Izdarīsim visu, lai atgrieztos Eirokausos.”

Raviļs Sabitovs, FK “Jelgava” galvenais treneris: “Šajā starpsezonā mūsu komandu ir pametuši 15 futbolisti. Var teikt, ka šobrīd mums notiek komandas pārdzimšana. Tiek būvēta jauna komanda, kas trenerim vienmēr ir izaicinājums. Ļoti daudz laika aizņēma selekcijas process – janvārī un februārī mēs aicinājām un pārbaudījām vairākus spēlētājus, tikai martā sākot pilnvērtīgu gatavošanos čempionātam. Pirmo reizi aptuvenā pamatsastāvā nospēlējām “Virslīgas kausa” mačā pret “Liepāju”. Šī spēle un nākamais mačs pret RFS parādīja, ka varam cīnīties ar Latvijas vadošajam komandām.”

Valērijs Redjko, FK “Jelgava” kapteinis: “Viss tas, par ko “Jelgavu” ir cienījuši, paliks. Neraugoties uz to, kādi spēlētāji ir atnākuši, mēs mēģinām iemācīt viņiem mūsu vērtības. Varu apsolīt, ka nebūs sliktāk par pagājušo gadu!”