Nākas atzīt “Mettas” pārākumu

Virslīgas 7. kārtas spēlē jelgavnieki savā laukumā ar 1:2 zaudēja FK “Metta” vienībai. Vienīgos vārtus Jelgavas komandas labā guva Ņikita Ivanovs.

FK “Jelgava” – FK “Metta” 1:2 (0:1)
Vārti:Ivanovs 53′ – Masangane 36′ 55′
Brīdinājumi: Osipovs – Džamalutdinovs
Jelgava: Māliņš – Šarifi ??, Rode, Rašo ??, Fernandess ?? (Panteli ?? 81′) – Biļjans ?? – Osipovs (Ivanovs 40′), Bidzinašvili ??, Indrāns, Hvoiņickis (Litvinskis 66′) – A. Emsis

Marians Pahars: “Apsveicu Andri ar uzvaru, viņam patiešām ir laba komanda. Jebkuram būs grūti pret “Mettu” – ātri spēlētāji, laba pāreja no aizsardzības uzbrukumā. To izjuta jau “Spartaks” iepriekšējā kārtā, tagad mēs. Zinājām “Mettas” stiprās puses, gatavojāmies, taču diemžēl mums bija savas sastāva problēmas. Ir traumētie, bet tie, kuri spēlē viņu vietā, savu iespēju neizmanto. Mums tā bija sliktākā spēle sezonā, taču “Metta” ļoti labi nospēlēja – nesaku, ka viņi uzvarēja tikai tāpēc, ka mēs slikti nospēlējām. Nē, nē, viņi pārliecinoši uzvarēja. Tomēr, kā teicu saviem spēlētājiem, pat neveiksmīgā spēlē kaut ko varējām izdarīt. Bija momenti, sitieni. It kā kaut ko varējām, bet principā nospēlējām slikti. Pirms spēles bija pārtraukums un nevaru pateikt, ka tas mums deva labumu. Pazaudējām spēles momentu, pazuda enerģija.”

Nākamo spēli aļņi aizvadīs 23. aprīlī Valmierā. Plkst. 18:00 Vidzemes Olimpiskā centra stadionā “Jelgavu” gaida cīņa pret 3. vietā esošo “Valmiera Glass”/ViA vienību.