Nedēļa Marijampolē

Futbola klubs “Jelgava” no nometnes Marijampolē mājup dosies pirmdien, 20.februārī uzreiz pēc spēles ar Kauņas “Stumbras” (spēles sākums 13.30).

Nometnē pavadītas jau 7 dienas, kuru laikā notika ļoti daudz dažāda veida treniņu (teorētiskie un praktiskie), aizvadītas spēles pret Marijampoles “Sūduvu” (1:1) un Alites “Dainavu” (4:0), kā arī puiši, treneri un kluba personāls piedalījās dažādos “ārpusfutbola” un komandas saliedēšanas pasākumos – apmeklēja basketbola spēli “Žalgiris” (Kauņa) vs “Neptunas” (Klaipēda), izvingrināja rokas, ripinot boulinga bumbas un kārtīgi saliedējās ikvakara sarunās un spēlēs. Fotoatskaite te.

Futbolisti uz jautājumu par to, kā viņi te jūtas un ko domā par Marijampoli, visi kā viens ir sajūsmā par ļoti labajiem apstākļiem viesnīcā un viesnīcas pavāru gatavotajiem ēdieniem. Komandas kapteinis Gints Freimanis saka: “treniņu apstākļi šeit ir “tuvu ideālam” – hallē ir ļoti labs sintētiskais segums, kas ļauj mums pilnvērtīgi trenēties un nometne vajadzīga arī, lai mēs viens otru labāk iepazītu un komanda kļūtu kā viens organisms. Pašreiz izskatās, ka šogad būsim vēl stiprāki kā pāgājušogad – visi jaunpienācēji komandu ir tikai pastiprinājuši. Vienīgais, kā trūkst, salīdzinot ar nometni Kiprā – nav jūras, kur nopeldēties pēc rīta treniņa.”

Pēc atgriešanās no nometnes, komanda turpinās gatavoties 2017.gada sezonai Jelgavā un Olainē, aktīvi trenējoties un aizvadot vēl 2 pārbaudes spēles ar komandām no Lietuvas (“Lietava” un Kauņas “Žalgiris”). Komandas 2017.gada modeļa prezentācija masu medijiem un līdzjutējiem paredzēta 7.martā, bet čempionāta pirmā spēle – 10.martā pret jaunpienācēju FK “Babīte/Dinamo” (spēles sākums plkst.19.00 un norises vieta: Olaines stadions).

Ieejas biļetes cena 2017.gadā uz mājas spēlēm nemainīsies (biļetes cena uz 1 spēli būs 2€ / sezonas kartes jeb abonementa cena 20€) un biļetes tiks tirgotas arī uz spēlēm, kas notiks rezerves stadionā, proti, Olainē.