Nervozā spēlē piekāpjamies Ventspilij

”SynotTip” futbola Virslīgas 17. kārtas spēlē Ventspils savās mājās eksaminēja viesus no Jelgavas. Ventspils visu spēli vairāk kontrolēja bumbu un vienīgos vārtus guva otrā puslaika vidusdaļā, kad ar precīzu sitienu izcēlās Tosins Aijeguns.

Vienā no saviem pirmajiem uzbrukumiem Ventspilij radā laba iespēja atklāt rezultātu, tomēr no ļoti tuvas distances veiksmīgs sitiens neizdevās Akinjemī Adelekem, kuru patraucēja aizsargi. Mazliet vēlāk ventspilniekiem gandrīz vēl vienu reizi izdevās iegūt pārsvaru, kad pēc tāla Eduarda Tīdenberga centrējuma ar galvu no tuvas distances garām aizsita Aleksejs Aleksejevs.

Ventspils kopumā mača pirmajā pusē uzbruka krietni vairāk, turklāt kādā no epizodēm pēc Adelekes reida labajā flangā pa vārtu pārliktni trāpīja komandas kapteinis Vitālijs Rečickis. Jelgava atbildēja ar dažiem pretuzbrukumiem, kas gan nesagādāja problēmas Andrejam Pavlovam. Ventspils turpināja daudz apdraudēt pretinieku vārtus, turklāt puslaika izskaņā izgājienu viens pret vienu ar vārtsargu nerealizēja Adeleke.

Pirmās 45 minūtes noslēdzās bez gūtajiem vārtiem. Pēc pārtraukuma abas komandas uzreiz apmainījās ar standartsituācijām, kuras netika realizētas. Spēles ritējums bija līdzīgs kā pirmajā puslaikā, Ventspilij uzbrūkot vairāk. Jelgava uzmanīgi aizsargājās un centās radīt pretuzbrukumus, tomēr viesiem nekas bīstams neizdevās.

Ventspils tikmēr devās kārtējā uzbrukumā, kad pēc centrējuma savu pretspēlētāju apsteidza komandas uzbrukuma līderis Tosins Aijeguns un pāradresēja bumbu tīklā – 1:0. Pēc šāda notikumu pavērsiena Jelgava nespēja pārņemt iniciatīvu savās rokās, bet lieliska izdevība izlīdzināt rezultātu bija Klēram Hē, kurš no tuvas distances bumbu sita virsū vārtsargam. Spēle noslēdzās ar nemainīgu rezultātu un trešo Ventspils uzvaru pēc kārtas.

FK Ventspils – FK Jelgava 1:0 (0:0)

Vārti: Aijeguns 75′
Brīdinājumi: Aleksejevs 52′ – Hē 45′, Bakmazs 52′, Ošs 58′
Ventspils: Pavlovs, Obuobi, Žuļevs, Adeleke (Ajvazjans 75′) Rečickis (Žigajevs 85′), Aijeguns, Jemeļins, Aleksejevs, Pauļus, Tīdenbergs (Rugins 67′), Koļesovs
Jelgava: Ikstens, Perepļotkins (Klimaševičs 90+3′), Jaudzems, Kiriļins (Flaksis 86′), Apiņš (Razulis 67), Šlampe, Freimanis, Redjko, Hē, Ošs, Bakmazs
Galvenais tiesnesis: Andris Treimanis

Avots: Sportacentrs.com