Paldies, Aleksandr!

2017. gada 3. augustā futbola klubs “Jelgava” pārtrauc sadarbību ar komandas galveno treneri Aleksandru Kurtejanu. Šodien moldāvu speciālists atvadījās no komandas spēlētājiem un personāla.

Kurtejans kļuva par mūsu komandas treneri 2016. gada decembrī. Moldāvu speciālista vadībā “Jelgava” aizvadīja 19 oficiālas spēles [SynotTip futbola Virslīgā, Latvijas kausā un UEFA Eiropas līgā], tajās izcīnot astoņas uzvaras [divas uzvaras pret “Babīte/Dinamo” gan tika anulētas] un divreiz spēlējot neizšķirti.

Darba attiecības ar 43 gadu veco treneri tika pārtrauktas pēc abpusējās vienošanās, abām pusēm paliekot bez savstarpējām pretenzijām. Galvenais iemesls šādam lēmumam ir neapmierinoši komandas rezultāti, klubam nepārvarot Eiropas līgas 1. kvalifikācijas kārtu un pašlaik esot ārpus Virslīgas čempionāta vadošā trījnieka.

Tāpat varam paziņot, ka tiek pārtrauktas darba attiecības ar galvenā trenera asistentu Dmitriju Kalašnikovu. 5. augusta spēlei pret FK “Ventspils” komandu gatavos galvenā trenera vietas izpildītājs Dāvis Caune kopā ar asitentu un spēlējošo treneri Valēriju Redjko.

Klubs ir pateicīgs Aleksandram Kurtejanam un Dmitrijam Kalašnikovam par ieguldīto darbu, vēlot panākumus turpmākajā karjerā!