Paldies, Arti!

Futbola klubu “Jelgava” šovasar pamet viens no ievērojamākajiem meistarkomandas futbolistiem Artis Lazdiņš.

33 gadus vecajam centra pussargam jūlijā noslēdzies līguma termiņš ar Zemgales klubu un šobrīd Artis ir jauna izaicinājuma meklējumos. Latvijas nacionālajā izlasē 29 spēles aizvadījušais futbolists negrasās mest mieru profesionālajam futbolam. Mēs no savas priecāsimies par Arta panākumiem turpmākajā karjerā.

Futbola klubā “Jelgava” rindās limbažnieks Artis Lazdiņš parādījās 2010. gadā. Ar nelielu pārtraukumu, kas saistījās ar pievienošanos Polijas klubam Glivices “Piast” [to pašu, kas šogad krita cīņās pret “Riga” FC UEFA Eiropas līgā], Lazdiņš “Jelgavas” rindās aizvadījis 180 spēles 9 sezonās. Aļņu motoriņš pārstāvējis Jelgavas krāsas Eirokausu izbraukumos Norvēģijā, Islandē, Slovākijā un Izraēlā, palīdzot jelgavniekiem izcīnīt līdz šim lielāko starptautisku panākumu – UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 3. kārtu.

Kluba un līdzjutēju vārdā pateicamies Artim par ieguldījumu futbola popularizēšanā Jelgavas pilsētā! Milzīgu pateicību izsakām par medaļām un kausiem, kurus Artis atnesa “Jelgavas” klubam, tādējādi motivējot jaunos futbolistus tiekties pēc augstākiem mērķiem!