Pārliecinošākā uzvara sezonā

Virslīgas 34. kārtas spēlē futbola kluba “Jelgava” meistarkomanda izbraukumā ar 3:0 sakāva “Mettu” un pacēlās uz 6. vietu turnīra tabulā.

FK “Metta” – FK “Jelgava” 0:3 (0:3)
Vārti: Kurtišs 17′, Indrāns 39′, Seriba 45+1′ (s.v.)
Jelgava: Māliņš – Minkevičs, Rode, Mikicejs ?? – Osipovs, Rečickis, Indrāns, Emsis (Votinovs ?? 57′) – Cincadze ?? (Ivanovs 64′) – Marusičs ?? (Hvoiņickis 46′), Kurtišs

Oļegs Kubarevs: “Pēc divām smagām spēlēm bija bažas par to, kā psiholoģiski tiksim pāri notikušajam. Uzskatu, ka godam tikām galā. Pretinieku komandu grūti paredzēt. Viņi var aizvadīt spilgtu spēli, pēc tam nospēlējot vāji, kā tas bija šovakar. “Mettai” maz kas sanāca. Veicām lielu sastāva rotāciju, devām iespēju uzspēlēt futbolistiem, kuri līdz šim mazāk spēlēja. Var teikt, ka mums viss izdevās. Vienīgi vēlējos no uz maiņu iznākušajiem spēlētājiem redzēt vairāk izveidotu momentu. Laikam spēka resurss neļāva viņiem izcelties. Otrajā puslaikā futbolisti atslābinājās un atļāvās to, ko nevajadzēja atļauties.”

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 3. novembrī, savā laukumā Zemgales Olimpiskā centra stadionā uzņemot “Valmiera Glass”/ViA. Noslēdzošās mājas spēles sākums plkst. 14:00.