Pēc pirmā apļa pašā viducī

Futbola kluba “Jelgava” galvenā komanda Virslīgas čempionāta pirmo apli noslēdza ar minimālu uzvaru par BFC “Daugavpils”. Vienīgos vārtus spēlē guva uzbrucējs Aivars Emsis.

FK “Jelgava” – BFC “Daugavpils” 1:0 (0:0)
Vārti: A. Emsis 72′
Brīdinājumi: Lukava, Rode, Indrāns – Toņiševs, Ivanovs
Jelgava: Māliņš – Osipovs, Rode, Rašo ??, Fernandess ?? – Lukava ??, Indrāns, Lazdiņš (Vorobjovs 76′), Eisdens ??, Šarifi ?? (Panteli ?? 68′) – A. Emsis

Marians Pahars: “Šodien spēlējām pret ļoti labu un organizētu komandu. Bija grūti. Nav nekāds noslēpums, ka viņi pirms tam apspēlēja “Liepāju” un “Spartaku”. Čempionāta ievadā arī “Mettu”. Man šķiet, ka viņiem nav respekta ne pret vienu. Varbūt tikai pret mums (smejas). Pirmais puslaiks mums izdevās. To mēs aizvadījām pārliecinoši, tikai neiesitām. Pēc tam bija momenti arī “Daugavpilij”, jo, iespējams, kādā mirklī zaudējām koncentrēšanos. Pēc gūtajiem vārtiem nezināmu iemeslu dēļ sākām spēlēt dziļi aizsardzībā. Savu ietekmi atstāja piespiedu maiņa – Arta Lazdiņa vietā devās Artjoms Vorobjovs, kurš pāris reizes kļūdījās. Jāatzīst, ka šodien paša spēles kvalitāte nebija tik svarīga kā rezultāts.”

Nākamo spēli FK “Jelgava” aizvadīs izbraukumā pret valsts čempioni “Riga” FC. Spēle notiks 3. maijā RTU stadionā plkst. 18:45.