Pēclieldienu nedēļas lielie plāni

Pēclieldienu nedēļa futbola kluba “Jelgava” futbolistiem, treneriem, darbiniekiem un, loģiski, ka arī līdzjutējiem un Jelgavas futbola draugiem būs darbīga un, cerams, pozitīvi rezultatīva.

Piektdien, 21.aprīlī plkst. 19.00 Rīgā, Hanzas vidusskolas futbola laukumā sāksies Synottip futbola virslīgas spēle FK “Metta / Latvijas Universitāte” vs FK “Jelgava”. Atbalstītāji ir akūti nepieciešami, jo šāgada čempionātā katrs punkts pat pavasarī ir “zelta vērtē” un jāizcīna niknā cīņā – visi Virslīgas futbola klubi nu ir ambiciozi un spēcīgi. Virslīgas spēļu kalendārs te .

Sestdien, 22.aprīlī plkst. 20.00 Olaines stadionā Virslīgas dublieru (U-23) čempionāta spēlē FK “Jelgava-2” uzņems FK “Metta/LU-2” komandu. Arī Olainē “Jelgavas” līdzjutēji ir gaidīti un tiks atalgoti ar bezkompromisa skaistu futbola spēli. Dublieru spēļu grafiks te .

Sestdienas priekšpusdienu iesakām pavadīt svaigā gaisā, darot kaut ko labu, piemēram, piedaloties Vislatvijas Lielajā talkā. Ja vēl neesat izlēmuši kur, tad aicinām piebiedroties mums Kārklu ielā 6 (Jelgavā), kur esam ieplānojuši sakopt pļavu, kas pavisam drīz kļūs par FK “Jelgava” stadionu (pirmajam stadiona būvniecības etapam vajadzētu noslēgties šā gada septembrī, lai jau no oktobra FK “Jelgava” audzēkņi varētu sākt tur trenēties). Talkā FK “Jelgava” treneriem, maziem un lieliem futbolistiem piebiedroties apsolījuši arī “Ceļu būvniecības sabiedrības Igate” darbinieki un deju kolektīva “Vēja zirdziņš” dejotāji un dejotājas. Pirmstalkas tikšanās 9.30, talkošana no 10.00 līdz 13.00. Instrukcija te .

Svētdien, 23.aprīlī savu pirmo spēli Sieviešu 1.līgā aizvadīs mūsējās meitenes, proti FK “Iecava/Jelgava”, kas plkst. 20.00 ZOC mākslīgā seguma laukumā uzņems FK “Laidze/Talsu NSS”. Sieviešu 1.līgas spēļu kalendāru meklējiet te .