Piedzīvojumi Jūrmalā

Svētdien, 22. jūlijā ar spēli starp “Spartaku” un “Jelgavu” tika uzsākts SynotTip futbola Virslīgas trešais aplis (15. kārta), kas nozīmē, ka čempionātā šobrīd jau ir aizvadītas vairāk par pusi no plānotajām spēlēm un, ja nu šogad atkal kāda no komandām netiks no Virslīgas izslēgta, visu iepriekšizspēlēto spēļu rezultāti tiks saglabāti. Tieši 22. jūlijā arī noslēdzās transfēru logs, kad klubi drīkstēja pieteikt papildus futbolistus – tātad arī šajā jomā nu būs iestājies miers un komandu sastāvi būtiski vairs nemainīsies.

Jūrmalā bija vērojams ļoti saulains un silts laiks, pie kam silts ūdens bija arī jūrā, līdz ar to liela daļa futbola draugu (arī “Jelgavas” līdzjutēju) dienas pirmo pusi pavadīja, elpojot svaigo jūras gaisu, sauļojoties, peldoties un apmeklējot kūrortpilsētas kafejnīcas. Tieši iepriekšminētās nodarbes arī bija vislabākā šīs dienas daļa, jo stadionā nebija iespējams ne peldēties, ne sauļoties (plkst. 17:00 skatītāju vietas tribīnē vienmēr jau ir ēnā), ne meditēt ar skatu uz silto Baltijas jūru. Pati futbola spēle jelgavniekiem pavisam neizdevās un nācās atzīt 1:4 pret 2017. gada čempioniem.

Nākamā FK “Jelgava” spēle pēc nedēļas, t.i., svētdien, 29. jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā plkst. 18.00 pret FK “Ventspils” .