Pirmā uzvara un Osipova atgriešanās

Februāra pirmajā dienā futbola kluba “Jelgava” meistarkomanda aizvadīja otro pārbaudes spēli, gatavojoties 2019. gada Virslīgas sezonai.

Noslēdzoties treniņnometnei Marijampolē, “Jelgava” tikās ar pērn Lietuvas A Lyga spēlējušo “Palangu”. Kūrorta pilsētas komandas dalība 2019. gada Lietuvas augstākās līgas sezonā ir zem jautājuma zīmes. Jelgavniekiem sākumsastāvā devās virkne šīs ziemas jaunpienācēju – Germans Māliņš, Momčilo Rašo, Džeremijs Fernandess. Vēl jāmin, ka šajā spēlē galvenais treneris Marians Pahars darbībā pārbaudīja vēl trīs futbolistus.

Starta sastāvs: Māliņš – Rašo, Minkevičs, Šarifi, Osipovs, Fernandess, Eisdens, Lukava, pārbaudāmais [Horvātija], pārbaudāmais [Gruzija], pārbaudāmais [Latvija]
Uz maiņu nāca: Kurakins – Panteli, Lazdiņš, Ivanovs, Salmiņš, Hvoiņickis, Krušatins, Vorobjovs, pārbaudāmais [Latvija]

Pirmais puslaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem. Uzreiz pēc pārtraukuma uz maiņu nākušais Ņikita Ivanovs izvirzīja “Jelgavu” vadībā, bet 72. minūtē Daniils Hvoiņickis panāca 2:0. Mača izskaņā lietuvieši vienus vārtus atspēlēja, spēlei beidzoties ar jelgavnieku uzvaru 2:1.

Pēc aizvadītās spēles varam apstiprināt, ka “Jelgavas” komandā atgriezies pussargs Artjoms Osipovs, kurš atbilst “pašmāju sagatavotā spēlētāja” statusam un no šīs sezonas vairs nebūs “leģionāra” lomā.

Osipovs “Jelgavā” spēlēja kluba sekmīgākajā sezonā, komandai pievienojoties 2016. gada vasarā. 12 spēlēs SynotTip futbola Virslīgas čempionātā Artjomam viens vārtu guvums. Tāpat pussargs piedalījies abās UEFA Eiropas līgas 3. kvalifikācijas kārtas spēlēs pret “Beitar”, kā arī sekmējis 3:0 uzvaru pār Bratislavas “Slovan”.

Pēc Jelgavas 30 gadus vecais pussargs pievienojās FK “Liepāja”/”Mogo” vienībai, kur aizvadīja pusgadu. Tad sekoja pusotra sezona Lietuvas A Lyga komandā “Jonava”, kur Artjoms nospēlēja 31 maču, bet tuvāko gadu Osipovs pavadīs Jelgavas klubā.