Pirmais Kārklu ielas kauss 19. augustā

Futbola klubs “Jelgava” svētdien, 19.augustā rīko minifutbola zibensturnīru “Kārklu ielas kauss”, kas norisināsies jaunajā FK “Jelgava” treniņbāzē Kārklu ielā 6 (Jelgavā).

Turnīrā aicināti piedalīties gan jelgavnieki, gan viesi no citām pilsētām – galvenais ir savākt (futbola terminoloģijā nokomplektēt) komandu 10 – 15 futbolistu sastāvā, izdomāt komandas nosaukumu un gūt prieku no futbola spēles. Paredzēts, ka lielās balvas – pavisam reālas oriģinālās “Nike” jaunākā modeļa futbolbumbas izcīņā piedalīsies 8 komandas, kas katra ar katru (ja pieteiksies ļoti daudz spēlētgribētāji – komandas tiks sadalītas apakšgrupās un pēc tam notiks spēle par bronzu un par zeltu) spēlēs 2 reiz 15 minūšu garas spēles.

“Kārklu ielas kauss” notiks no plkst. 16:00 līdz 20:00 un piedalīties drīkst futbolisti, kas vecāki par 18 gadiem un kas nestartē LFF rīkoto Latvijas meistarsacīkšu 1. līgā un Virslīgā. Turnīra organizācijas komitejas pārstāvis Mārtiņš Krūmiņš piebilst: “18 gadu ierobežojums noteikts nevis tāpēc, ka paredzētas izklaides “tikai pieaugušajiem”, bet tāpēc, lai šajā turnīrā jaunieši, kas, loģiski, ka ir ātrāki, veiklāki un izturīgāki par cilvēkiem ar lielāku dzīves pieredzi, nesabojātu, domājams, saulainu, siltu un patīkamām emocijām bagātu svētdienas vakaru”.

FK “Jelgava” radošais direktors Ainārs Tamisārs: “Pavisam nesen kopā ar Latvijas futbola federāciju un Artura Vaidera fondu FK “Jelgava” treniņbāzē rīkojām Artura Vaidera Kausa izcīņu mediju pārstāvjiem un sapratām, ka jaunā bāze ir ideāla vieta dažādu lielāka vai mazāka apmēra futbola sacensību rīkošanai – ar mūsu atbalstītāja būvniecības sabiedrības “Igate” un vēl apmēram 20 Zemgales uzņēmumu palīdzību ir uzbūvēti tiešām perfekti futbola laukumi (gan dabīgā, gan mākslīgā seguma), perfektas ģērbtuves un VIP terase, kā arī tribīnes un auto stāvvietas skatītājiem. Līdzjutējus gaidām Kārklu ielā 6 arī svētdien, 19. augustā – īpaši aicinām turnīra dalībnieku draudzenes, sievas, kaimiņienes, bērnus, vecākus un vecvecākus. Interesanti būs visiem – gan uz, gan ap futbola laukumiem, jo futbols vieno un iedvesmo!”

Pieteikt dalību turnīrā var vai nu zvanot uz 28308818 (Mārtiņam)  vai sūtot pieteikumu uz mkrumins.fkjelgava@gmail.com