Pirmais neizšķirts sezonā

Noslēdzošajā jūlija spēlē jelgavnieki nospēlēja 0:0 izbraukuma mačā Daugavpilī.

BFC “Daugavpils” – FK “Jelgava” 0:0
Brīdinājumi: Nagamatsu, Toņiševs, Litvinskis – Šlampe, Kozlovs, Korzāns
Jelgava: Kurakins – Krušatins, Minkevičs, Golubka 🇺🇦, Šlampe – Hvoiņickis (de Bātss 🇧🇪 77′), Kozlovs, Kazačoks, Korzāns – Kurtišs (Zaharkivs 🇺🇦 46′), Ivanovs

Oļegs Kubarevs: “Lieliski apzinājāmies, kas mūs sagaida – tālais ceļš, specifiskais laukums, maigi izsakoties un arī agresīvs pretinieks. Iepriekšējā mačā arī bija līdzīga cīņa. Mums tai spēlē paveicās un varbūt arī šodien atkal paveicās, taču labāk sacīsim, ka Kurakins labi nospēlēja. Uzslavēsim viņu! Arī mums bija brīnišķīgs moments – Ņikitam Ivanovam pirmajā puslaikā. Kopumā spēle bija līdzīga – neteiktu, ka kāds kādu apspēlētu. Momenti radās vairāk kļūdu dēļ, turklāt 14 gadīgu puiku līmeņa kļūdas – vienkārša piespēle aiz muguras, pretinieks apstrādā bumbu un aizskrien. Agrāk tādi momenti radās, kad neveiksmīgi tika veidota mākslīgā aizmugure. Bet ka tik vienkārši tas iziet cauri… varu saistīt ar to, ka šodien man par aizsargiem pirmoreiz sezonā spēlēja Krušatins un Golubka, kas nav viņu pozīcijas. Paldies vārtsargam, ka aizsargus glāba. Visādi citādi teiktu, ka līdzīga spēle, rezultāts likumsakarīgs, lai gan pretinieks varbūt uzskatīs, ka šis neizšķirts ir mums par labu. Negrasos strīdēties.”

Nākamo maču FK “Jelgava” aizvadīs 3. augustā, savā laukumā Zemgales Olimpiskajā centrā uzņemto FK “Metta”. Spēles sākums plkst. 18:00.