Pirms spēles – himnas pirmatskaņojums

Sveicam visus Jelgavas Pilsētas Svētkos un aicinām apmeklēt divus šo svētku svarīgākos un kulminatīvākos pasākumus, proti FK “Jelgava” himnas pirmatskaņojumu un futbola spēli starp FK “Jelgava” un FK “Ventspils” meistarkomandām.

Sestdien, 27.maijā plkst. 16.00 sāksies Synottip Latvijas futbola virslīgas 10.kārtas spēle FK “Jelgava” vs FK “Ventspils”, bet pirms tam (plkst. 15.55) paredzēts Jelgavas Pilsētas svētku visnozīmīgākais un emocionālākais notikums, t.i., dziesmas “AĻŅA SIRDS” pirmatskaņojums. Šī dziesma no 27.maija būs futbola kluba “Jelgava” himna, tās vārdu autors ir Kristians Kareļins, izpildītāji un mūzikas autori ir virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri”. Himnas vārdi būs publicēti 27.maija futbola spēles programmiņā un pati dziesma ap plkst.18.00 tiks ievietota “Youtubē”, kur to Jelgavas un Jelgavas futbola patrioti varēs klausīties neskaitāmas reizes. Ir uzsākta arī “AĻŅA SIRDS” videoklipa filmēšana un tā prezentācija paredzēta šovasar. Dziesmas studijas ieraksts tapis sadarbībā ar FK “Jelgava” ilggadēju atbalstītāju mūzikas klubu “Jelgavas krekli” un “Jelgavas” fanu iecienīto “Kreklukrogu”.

Stadiona vārti tiks atvērti jau no plkst. 15.00 un šoreiz iesakām ierasties tiešām laicīgi, jo vienlaicīgi ar futbola spēli Zemgales olimpiskajā centrā notiks arī BMX sacensības un autostāvvieta šādos gadījumos ir ne tikai pilna, bet “pārbāzta”. Ieeja uz spēli joprojām 2€, bet bez maksas – bērniem līdz 14 gadu vecumam, pensionāriem, invalīdiem, Latvijā licencētiem treneriem un tiesnešiem, kā arī visiem, kam ir karte “Mana Jelgava”.