Pret RFS par finālu

Piektdien 16. martā Jelgavas meistarkomanda “Virslīgas kausa” pusfināla mačā spēkosies ar Latvijas izlases futbolistu bagāto RFS.

Pēc uzvaras pēcspēles sitienu sērijā pār “Liepāju/Mogo” jelgavnieki pievienojās RFS, “Metta/LU” un Jūrmalas “Spartakam” pavasara turnīra pusfinālos. 16. martā “Virslīgas kausā” noskaidrosies finālisti, kamēr 25. martā paredzētas spēles par 3. un 1. vietām.

Šonedēļ noslēdzās Virslīgas čempionāta pāreju periods, kā arī “Jelgavas” komandas komplektācija 2018. gada sezonai. Par visiem pēdējā brīža papildinājumiem stāstīsim atsevišķā materiālā. Atzīmēsim, ka “Virslīgas kausa” pusfināla mačā debiju “Jelgavas” rindās var piedzīvot Senegālas aizsargs Sadī Gejs.

Atkalsatikšanās ar mūri

Par aļņu pretiniekiem pusfinālā kļūs RFS komanda, kas ne bez grūtībām apspēlēja “Ventspils” jauniešu komandu, ukrainim Maksimam Marusičam uzvaras vārtus gūstot vien 78. minūtē. Marusičs ir viens no daudziem rīdzinieku papildinājumiem šoziem. Starpsezonā Rīgas kluba rindas papildināja trīs “Jelgavas” futbolisti – vārtsargs Kaspars Ikstens, pussargs Gļebs Kļuškins un uzbrucējs Artis Jaudzems. Neslēpsim, ka visi trīs paspēja iegūt cieņu un mīlestību no Jelgavas līdzjutējiem, taču jebkuras pārmaiņas nāk tikai par labu. Bijušie jelgavnieki jau paspējuši apliecināt sevi jaunās komandas sastāvā: Kaspars ar skaistiem atvairījumiem, Gļebs ar stabilu spēle laukuma vidusdaļā, kamēr Artis – ar vairākiem gūtiem vārtiem.

Tāpat RFS sastāvu papildinājuši Latvijas izlases futbolisti Jevgeņijs Kazačoks un Dāvis Indrāns, kā arī divkārtējais Latvijas čempions Dmitrijs Platonovs. Par komandas galveno treneri kļuvis lietuvietis Valds Dambrausks, kurš 2016. gadā, esot pie Viļņas “Žalgira” stūres, piekāpās “Jelgavai” pārbaudes spēlē. Ar patīkamām emocijām jelgavnieki var atminēties iepriekšējo spēli pret RFS, kad skaista uzvara 1:0 liedza ambiciozai Rīgas komandai iekļūt Eirokausos.

Spēle “Skonto” hallē starp “Jelgavu” un RFS sāksies plkst. 17:30. Mača tiešraidi varēs vērot SynotTip futbola Virslīgas YouTube kanālā.