Tuvojas Latvijas kausa fināls

Futbola klubs «Jelgava» Latvijas Neatkarības dienā (4.maijā) aizvadīja Latvijas kausa izcīņas pusfināla atbildes spēli Ventspilī, kur guva divus bezatbildes vārtus, kas deva nepieciešamo pārsvaru divu spēļu summā. Ventspilnieku aizsargs Vadims Žuļevs 46. minūtē bumbu raidīja savos vārtos, bet 61. minūtē rezultatīvu sitienu veica Gļebs Kļuškins. Finālā mūsējos jau gaida Jūrmalas «Spartaks», kas otrā pusfinālā pieveica BFC «Daugavpils». Latvijas Kausa fināls notiks 22.maijā Slokas stadionā (spēles sākums plkst. 16.00).

Jau ziņojām, ka 27. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā jelgavnieki blāvā spēlē piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:1. Jāpiebilst, ka otrajā puslaikā no laukuma tik noraidīts viens no «Jelgavas» līderiem, komandas kapteinis Gints Freimanis, kas vien nozīmēja, ka šodien viņš komandai palīdzēt nevarēs.

Spēle iesākās mierīgā tempā, vairāk ar bumbu darbojās mājinieki, bet «Jelgavai» uzbrukumā momenti neveidojās, jo bumba tika zaudēta jau pie laukuma centra līnijas. Puslaika 24. minūtē pirmā reālā iespēja izcelties bija Alanam Siņeļņikovam, kurš spēcīgi sita no soda laukuma kreisās puses, taču neprecīzi. Mājinieki acīmredzami centās bumbu bieži nogādāt līdz raženajam uzbrucējam Ģirta Karlsonam, taču pirmajā puslaikā tas redzamu labumu nedeva. «Jelgavai» vienīgais sitiens vārtu virzienā padevās 36. minūtē, kad spēcīgi sita Vladislavs Sorokins, taču pievīla precizitāte. Pirmie asumi starp abu komandu spēlētājiem sākās ap pirmā puslaika 40. minūti, un turpinājās līdz pat puslaika beigām. Pēc spēlētām 45 minūtēm bezvārtu neizšķirts.

Visu rakstu varat izlasīt “Jelgavas Vēstnesī”
Vēl par šo spēli : raksts Sportacentrs.com / spēles labākie momenti te