Aizsardzību pastiprina Senegālas futbolists

Turpinot sastāva komplektāciju 2018. gada sezonai, futbola klubs “Jelgava” parakstīja viena gada līgumu ar senegālieti El Hadži Sadī Geju.

28 gadus vecais Senegālas futbolists Latvijā ieradās pirmdien, kad arī uzlika savu parakstu zem līguma ar “Jelgavas” futbola klubu. Latvijas futbola līdzjutējiem šis spēlētājs nav svešs, jo vēl 2017. gadā Sadī pārstāvēja “Liepāja/Mogo” komandas krāsas. 2017. gada Virslīgas čempionātā centra aizsargs aizvadīja 19 spēles, visas uzsākot savas komandas starta vienpadsmitniekā. Aizvadītajā sezonā senegālietim bija ceturtais lielākais spēles laiks Liepājas komandā, priekšā paliekot viņa tautietim Keitā, kā arī Artūram Karašauskam un karjeru beigušajam Oskaram Kļavam. Tāpat kopā ar “Liepāju/Mogo” mūsu jaunpienācējs izcīnīja Latvijas kausa trofeju. Te gan jāatzīst, ka kausa ceturtdaļfinālā pret “Ventspili” Sadī Gejs nopelnīja sarkano kartīti, kas liedza viņam piedalīties pusfinālā un finālā.

Iepriekš 1990. gadā dzimis futbolists pārstāvēja Senegālas “Diambars” vienību, ar ko 2013. gadā izcīnīja valsts čempiona titulu. Līdz ar to “Jelgavas” komandas sastāvā šobrīd ir seši leģionāri: lietuvietis, Mindaugs Grigarāvičs, japānis Rjotaro Nakano, Krievijas futbolisti Vjačeslavs Jemeļjaņenko, Maksims Širjajevs un Aleksandrs Ņekrasovs, kā arī aktuālais jaunpienācējs El Hadži Sadī Gejs.

Piektdien plkst. 17:30 mūsu komandai paredzēta “Virslīgas kausa” pusfināla spēle pret RFS. Spēli no “Skonto” halles būs iespēja vērot tiešraidē Virslīgas YouTube kanālā.